ВЛАДА ПОСТУПОВО МОЖЕ ПРОДОВЖИТИ КАРАНТИН В УКРАЇНІ ДО КІНЦЯ РОКУ
news-image

Діяти по ситуації – єдине правильне рішення. Немає сенсу загострювати обстановку, лякаючи людей продовженням карантину до кінця року. Це однозначно призведе до всенародного обурення і вдарить по рейтингу президентської команди напередодні місцевих виборів. Зеленський це чудово розуміє, тому і обережний. Місяць живемо, аналізуємо епідеміологічну ситуацію – і до кінця літа робимо висновки щодо продовження карантину на більш довгий термін.

Але проблема в іншому – вже зараз люди повинні усвідомлювати, що попереду осінь, похолодання і, відповідно, очікуване збільшення кількості хворих на ГРВІ, грип та Covid-19. Так чи інакше, нас чекає друга хвиля епідемії, до якої ми повинні бути готові.

Зрештою, я впевнений, що навіть через місяць, влада прийде до рішення про продовження карантину на черговий термін. Можливо, навіть до кінця року.

Підприємцям доведеться змиритися з цією реальністю і підлаштовувати свій бізнес під новий темп життя. Можливо, частково переводити в онлайн-режим, робити більш мобільним і гнучким. Гірше, ніж було навесні в плані повного закриття підприємств, навряд чи буде.

 

https://comments.ua/ua/opinionto/2226-vlada-postupovo-mozhe-prodovzhiti-karantin-v-ukraini-do-kincya-roku.html?fbclid=IwAR0YpFFDo6mJTzmjWox-2QrnTFNNEIjLD0d4gH6hdYfSreDvg6zXmPY25Z0


 

Новини
лип
14
2020
КАНЬЄ ВЕСТ – ЧОРНОШКІРИЙ «РЯТІВНИК» ТРАМПА

Президентські вибори в США відбудуться фактично через 3,5 місяці, 3 листопада. Підготовка до виборів вже триває повним ходом, кандидати вдаються до політтехнологічних ігр. Але не завжди все йде за чітко…

Читайте також
Всі новини
МІГРАЦІЙНА КРИЗА НА КОРДОНІ З ПОЛЬЩЕЮ — ЦЕ ПОМСТА ЛУКАШЕНКА
Всі новини
В УКРАЇНІ РЕАЛЬНО ЗДІЙСНИТИ ЕКОНОМІЧНЕ ДИВО
Всі новини
ДОРОГІ ПОЛІТИЧНІ ІГРИ

Пошук новин...