ВЛАДА ПОСТУПОВО МОЖЕ ПРОДОВЖИТИ КАРАНТИН В УКРАЇНІ ДО КІНЦЯ РОКУ
news-image

Діяти по ситуації – єдине правильне рішення. Немає сенсу загострювати обстановку, лякаючи людей продовженням карантину до кінця року. Це однозначно призведе до всенародного обурення і вдарить по рейтингу президентської команди напередодні місцевих виборів. Зеленський це чудово розуміє, тому і обережний. Місяць живемо, аналізуємо епідеміологічну ситуацію – і до кінця літа робимо висновки щодо продовження карантину на більш довгий термін.

Але проблема в іншому – вже зараз люди повинні усвідомлювати, що попереду осінь, похолодання і, відповідно, очікуване збільшення кількості хворих на ГРВІ, грип та Covid-19. Так чи інакше, нас чекає друга хвиля епідемії, до якої ми повинні бути готові.

Зрештою, я впевнений, що навіть через місяць, влада прийде до рішення про продовження карантину на черговий термін. Можливо, навіть до кінця року.

Підприємцям доведеться змиритися з цією реальністю і підлаштовувати свій бізнес під новий темп життя. Можливо, частково переводити в онлайн-режим, робити більш мобільним і гнучким. Гірше, ніж було навесні в плані повного закриття підприємств, навряд чи буде.

 

https://comments.ua/ua/opinionto/2226-vlada-postupovo-mozhe-prodovzhiti-karantin-v-ukraini-do-kincya-roku.html?fbclid=IwAR0YpFFDo6mJTzmjWox-2QrnTFNNEIjLD0d4gH6hdYfSreDvg6zXmPY25Z0


 

Новини
лип
14
2020
КАНЬЄ ВЕСТ – ЧОРНОШКІРИЙ «РЯТІВНИК» ТРАМПА

Президентські вибори в США відбудуться фактично через 3,5 місяці, 3 листопада. Підготовка до виборів вже триває повним ходом, кандидати вдаються до політтехнологічних ігр. Але не завжди все йде за чітко…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...