ВИКУП ЗЕМЕЛЬ ОЩАДБАНКУ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПАРКУ НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ — 89 ГОЛОСІВ «ЗА!»
news-image
Сьогодні Київрада нарешті підтримала проєкт рішення про викуп земель «Ощадбанку» і створення парку на Микільській Слобідці!
 
Нагадаю, під час свого депутатства я вже ініціював таке рішення — зареєстрував аналогічний проєкт, який згодом підтримала Київрада. Далі, на основі мого проєкту, депутати підтримали затвердження викупної ціни цих земель. Однак, переговори між владою та банком щодо остаточного викупу тривали важко і затягнулися на довгий час. Неодноразово разом з активістами ми ходили на прийоми до керівництва «Ощадбанку» з вимогою не виставляти на торги цю землю, а продати її місту.
 
Законодавство в нас таке, що рішення про викуп земель територіальними громадами діє лише 1 рік. Рік минув, але такий бажаний для громади викуп не встигли здійснити і рішення втратило чинність.

Наразі ж ми знову починаємо цей шлях, адже депутати підтримали проєкт! У керівництва міста є тверде переконання, що землю треба викупити для створення парку!
Будемо продовжувати рухати це питання аж до перемоги! 
 

 

Новини
кві
21
2021
У 2014-ОМУ НА СХОДІ ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ ТАК САМО

У 2014-ому році, перед початком військових дій на Донбасі, усе починалося так само, як і зараз — зі скупчення російських військ на кордоні з Україною… Ситуації абсолютно аналогічні. І якщо наша країна не…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...