ВИКУП ЗЕМЕЛЬ ОЩАДБАНКУ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПАРКУ НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ
news-image
У понеділок, у Київраді, відбулася президія, на якій прийнято рішення щодо розгляду на наступному сесійному засіданні проєкту рішення про викуп земель «Ощадбанку» і створення парку на Микільській Слобідці.

Під час свого депутатства я вже ініціював таке рішення — зареєстрував аналогічний проєкт, який згодом підтримала Київрада. Далі, на основі мого проєкту, депутати підтримали затвердження викупної ціни цих земель. Однак, переговори між владою та банком щодо остаточного викупу тривали важко і затягнулися на довгий час. Неодноразово разом з активістами ми ходили на прийоми до керівництва «Ощадбанку» з вимогою не виставляти на торги цю землю, а продати її місту.

Законодавство в нас таке, що рішення про викуп земель територіальними громадами діє лише 1 рік. Рік минув, але такий бажаний для громади викуп не встигли здійснити і рішення втратило чинність.

Наразі ж ми знову починаємо цей шлях. Адже в керівництва міста є тверде переконання, що землю треба викупити для створення парку. Отже, проєкт про викуп було знову подано на розгляд і він має бути підтриманий на найближчому засіданні! 
 
Головне — не здаватися і всіляко сприяти тому, щоби цей процес нарешті завершився бажаним для жителів Лівобережжя результатом! Закликаю активну громадськість слідкувати за процесом та всіляко підтримувати прагнення створити великий парк на Микільській Слобідці!

Мусимо досягти результату!

 

Новини
бер
30
2021
ЩОДО ВВЕДЕННЯ ЖОРСТКОГО ЛОКДАУНУ НА МІСЦЯХ

Цікава баталія вийшла на телеканалі «Еспресо» щодо введення жорсткого локдауну на місцях. Деякі експерти, як мантру, повторюють тезу про те, що Кабмін пішов на поступки місцевій владі та надав їй…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...