Відбулося урочисте відкриття реконструйованої завдяки Олегу Петровцю «Зони здоров’я»
news-image Відбулося урочисте відкриття реконструйованої завдяки Олегу Петровцю «Зони здоров’я»

8 липня відбулося урочисте відкриття «Зони здоров’я» на Микільській Слобідці, капітальна реконструкція якої відбулася завдяки ініціативі та підтримці депутата Київської міської ради Олега Петровця.

З вітальною промовою виступили організатор свята – депутат Київської міської ради від Лівобережного масиву та Микільської Слобідки Олег Петровець, а також виконуючий обов’язки генерального директора КП «Плесо» Олег Юсупов.

А після урочистого перерізання символічної червоної стрічки гостей розважали талановиті місцеві артисти, які порадували всіх присутніх чудовими композиціями у своєму виконанні.

Знайшлися забави і для дітлахів, які веселилися на дитмайданчику, а також отримали повітряні кульки – сюрприз, підготовлений для малечі Олегом Петровцем.

На святі панувала чудова дружня атмосфера, а люди щиро раділи тим неймовірним трансформаціям, які відбулися на улюбленому місці їхнього відпочинку.

Варто зазначити, що «Зона здоров’я» завжди приваблювала до себе відпочивальників, оскільки тут розташований  і пляж, і зелені насадження,  і спортивні та ігрові майданчики. Проте, до цього часу дана територія була дуже занедбана. Крім цього, тут періодично з’являлися незаконні наливайки, сусідство яких добряче дошкуляло відпочивальникам.

Тож поки депутат від «Батьківщини» Анатолій Шаповал продовжує виголошувати гучні лозунги про захист захист берега, Олег Петровець взявся до реальної роботи.

Так, боротьбу з цими генделиками він почав ще у 2016 році. Тоді депутату таки вдалося прибрати звідти ці небажані елементи, що одразу ж покращило якість відпочинку людей. Особливо це стосується молодих мам, які звикли гуляти на «Зоні здоров’я» з дітками.

У 2016 році Олег Петровець домігся того, аби у міському бюджеті були закладені кошти на повну реконструкцію та облагородження цієї рекреаційної зони (біля 1 млн грн.).

Після цього був розроблений відповідний проект. А 2 лютого відбулося його громадське обговорення, яке організував Олег Петровець спільно з КП «Плесо», і в ході якого місцева громада висловила свої побажання стосовно реконструкції.

Вже навесні розпочався головний етап робіт, який дещо затягнувся через підготовку до пісенного конкурсу «Євробачення-2017», що проходив у столичному МВЦ. Проте наразі всі роботи завершені.

Основними постулатами концепції оновленої «Зони здоров’я» стали:

  • доступність для маломобільних груп (пристосування до потреб людей з обмеженими можливостями);
  • екологічність (натуральні матеріали, багато зелені);
  • інклюзивність (зонування території з тим, аби кожен з відпочивальників (молоді мами з дітьми, спортсмени, люди з обмеженими можливостями тощо) зміг максимально задовольнити свої інтереси).

Отже, серед найсуттєвіших позитивних змін, які можемо побачити після реконструкції:

  • сучасна вбиральня, пристосована до потреб людей з особливими потребами;
  • тіньові навіси з декоративним оздобленням;
  • комфортні роздягальні;
  • зручні душі;
  • велика кількість симпатичних паркових лавочок;
  • безпечний дитячий майданчик, обгородження якого відбулось саме завдяки зусиллям Олега Петровця, який залучив до цієї роботи приватних інвесторів;
  • гарні пішохідні доріжки та багато-багато іншого.

«До такого результату разом зі своєю командою йшли довго, адже роботи було надзвичайно багато. Проте результат виявився вартим цих зусиль. Адже зараз цю територію просто не впізнати! Колись занедбана, захаращена сміттям та незаконними наливайками, вона так і притягувала до себе різні асоціальні елементи. Сьогодні ж ми бачимо гарну, сучасну та комфортну зону відпочинку, яка гідна носити назву «Зона здоров’я», – тішиться Олег Петровець і запрошує всіх завітати на оновлену «Зону здоров’я».


 

Новини
чер
29
2017
Заява Турчинова та паніка Кремля

Хто насправді програє від посилення контролю за перетином українсько-російського кордону? Поки проект постанови №4030 “Про звернення до Кабміну щодо припинення дії Угоди між Урядами України і РФ…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...