ЧИ ТРЕБА ПОСИЛЮВАТИ КАРАНТИН?
news-image
З початку літа кількість захворілих на COVID-19 в Україні зросла втричі. 7 вересня зафіксували невтішний антирекорд за весь період карантину — 57 померлих за добу, у яких було підтверджено коронавірус.Тож із кожним місяцем стає все більш очевидно, що карантин продовжиться на значно довший період, чим нам декларує влада.
1 листопада — це лише умовна дата закінчення адаптивного карантину, адже взимку кількість захворівших може лише збільшитися: до коронавірусної хвороби ще додадуться ГРВІ, грип та пневмонії різної етіології.
На жаль, карантин вніс свою негативну лепту в життя українців. Люди виснажені морально та матеріально. Але ми повинні усвідомлювати, що від питання продовження або посилення карантину — залежить здоров’я громадян. Це велика відповідальність, яку несе не тільки держава, а й кожний із нас!
Тож головне запитання — чи підтримуєте ви продовження і посилення карантину, враховуючи, що кількість хворих із кожним місяцем лише зростає?

 

Новини
вер
04
2020
ДВЕРІ В ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК ЧИ «ЗАБРОШКУ»?

Бурхливі 90-ті в нас уже давно пройшли, але деінде сліди їх присутності й досі засмучують киян. Подивіться на ці жахливі двери парадного в Дніпровському району нашої столиці. Так, вам не здалося, це двері в…

Читайте також
Всі новини
КОЛИ ПЛАВАЄШ РАЗОМ З АКУЛАМИ, ЄДИНИЙ СПОСІБ ВИЖИТИ — СТАТИ НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШОЮ СЕРЕД АКУЛ
Всі новини
УКАЗ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ ТУПИЦЬКОГО: ПРЕЗИДЕНТ «ЗАГРАВСЯ»
Всі новини
ОДНА З ВЕРСІЙ, ЩО АКТИВНО ЦИРКУЛЮЮТЬ: АВАКОВ ПЕРЕГРАВ ЗЕЛЕНСЬКОГО, ЗРОБИВШИ КРОК НА ВИПЕРЕДЖЕННЯ

Пошук новин...