УКРАЇНСЬКИЙ «ІЛОН МАСК» ЗАПУСТИВ КОСМІЧНУ РАКЕТУ
news-image
3 вересня — це не тільки про Шуфутинського, а й про відкриття в українській космічній галузі! З космодрому ВПС США в окрузі Санта-Барбара злетіла ракета Alpha, яку побудував український підприємець Максим Поляков.
 
За іронією долі, у дитинстві він чув від матері, що «ракетником, синку, ти, напевне, не станеш». Проте хлопцю вистачило наснаги і воли довести зворотнє. Поляков — це перший українець, якому за роки незалежності вдалося розробити принципово нову ракету. І це круто.
 
Але не круто, що він зробив це не на теренах рідної Батьківщини, а в США. І не через те, що не хотів, просто не було можливостей, адже українська космічна галузь у стані краху. Наші таланти мусять шукати місце під сонцем там, де зможуть себе реалізувати.
 
Тим не менш, гордість переповнює за нашого українського «Ілона Маска». Впевнений, що в нас багато таких обдарованих людей, які ще зможуть влучно «вистрілити» та зробити Україну трішечки краще.
 

 

Новини
вер
02
2021
АФГАНСЬКИЙ УРОК ДЛЯ УКРАЇНИ

У відповідь на терористичний акт 11 вересня 2001 року США розпочали військову операцію проти руху Талібан. Офіційна версія початку операції – повалення режиму талібів. Але й досі немає єдиної чіткої…

Читайте також
Всі новини
ФУТБОЛЬНА ШКОЛА КЛУБУ «РЕАЛ» НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ
Всі новини
СТАТУС СОЮЗНИКА США ПОСТАВИВ БИ ПІД СУМНІВ КУРС УКРАЇНИ ДО НАТО
Всі новини
ВІДСТАВКА ШМИГАЛЯ НЕ ЗА ГОРАМИ

Пошук новин...