УКРАЇНСЬКИЙ «ІЛОН МАСК» ЗАПУСТИВ КОСМІЧНУ РАКЕТУ
news-image
3 вересня — це не тільки про Шуфутинського, а й про відкриття в українській космічній галузі! З космодрому ВПС США в окрузі Санта-Барбара злетіла ракета Alpha, яку побудував український підприємець Максим Поляков.
 
За іронією долі, у дитинстві він чув від матері, що «ракетником, синку, ти, напевне, не станеш». Проте хлопцю вистачило наснаги і воли довести зворотнє. Поляков — це перший українець, якому за роки незалежності вдалося розробити принципово нову ракету. І це круто.
 
Але не круто, що він зробив це не на теренах рідної Батьківщини, а в США. І не через те, що не хотів, просто не було можливостей, адже українська космічна галузь у стані краху. Наші таланти мусять шукати місце під сонцем там, де зможуть себе реалізувати.
 
Тим не менш, гордість переповнює за нашого українського «Ілона Маска». Впевнений, що в нас багато таких обдарованих людей, які ще зможуть влучно «вистрілити» та зробити Україну трішечки краще.
 

 

Новини
вер
02
2021
АФГАНСЬКИЙ УРОК ДЛЯ УКРАЇНИ

У відповідь на терористичний акт 11 вересня 2001 року США розпочали військову операцію проти руху Талібан. Офіційна версія початку операції – повалення режиму талібів. Але й досі немає єдиної чіткої…

Читайте також
Всі новини
МІГРАЦІЙНА КРИЗА НА КОРДОНІ З ПОЛЬЩЕЮ — ЦЕ ПОМСТА ЛУКАШЕНКА
Всі новини
В УКРАЇНІ РЕАЛЬНО ЗДІЙСНИТИ ЕКОНОМІЧНЕ ДИВО
Всі новини
ДОРОГІ ПОЛІТИЧНІ ІГРИ

Пошук новин...