УКРАЇНІ ОБІЦЯЮТЬ МАЙЖЕ МІЛЬЙОН ДОДАТКОВИХ ДОЗ ВАКЦИНИ PFIZER ПРОТИ COVID-19
news-image
Орієнтовні терміни поставки – до кінця червня.
 
Пам'ятаєте нещодавно прийнятий закон про зняття відповідальності з виробників вакцин від Covid-19 за можливі негативні наслідки вакцинації? Як пояснюють у ВР, звільнення виробників вакцин від відповідальності потрібно виключно для того, щоби отримати безкоштовні вакцини в рамках механізму COVAX. Тобто і довгоочікуваний Pfizer, і китайський CoronaVac ми отримуємо лише завдяки вищезгаданому закону.
 
Але ж ми чудово розуміємо, що наслідки від ухвалення цього законопроєкту можуть бути більш негативні, ніж здається на перший погляд. В умовах, за яких влада і МОЗ взагалі не займаються просвітницькою діяльністю щодо популяризації вакцинації, люди продовжують боятися вакцинуватися. А тут ще й такий закон.
 
По-перше, від непередбачуваних побічних реакцій внаслідок вакцинації ніхто не застрахований. І останнім часом, на жаль, у світі почастішали випадки смертей саме від деяких вакцин. На підсвідомість людей подібна інформація діє вкрай гнітюче, геть відбиваючи бажання вакцинуватися.
 
По-друге, чим мотивувалися чиновники, коли прийняли рішення почати вакцинацію індійською вакциною, а продовжити – китайською або американською? Що робити тим людям, які отримали першу дозу саме індійської і вже не зможуть закінчити другий етап через її відсутність в Україні?
 
На жаль, у людей все більше складається враження, що у влади взагалі не було жодної стратегії або плану щодо масової вакцинації.

 

Новини
бер
30
2021
ЩОДО ВВЕДЕННЯ ЖОРСТКОГО ЛОКДАУНУ НА МІСЦЯХ

Цікава баталія вийшла на телеканалі «Еспресо» щодо введення жорсткого локдауну на місцях. Деякі експерти, як мантру, повторюють тезу про те, що Кабмін пішов на поступки місцевій владі та надав їй…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...