У СВІТІ СТАЛО НА ОДНОГО КОБЗАРЯ БІЛЬШЕ!
news-image
Сьогодні, у День Народження талановитого Тараса Шевченка, завдяки старанням Віталія Клича та українських меценатів, світову скарбничку поповнив ще один пам’ятник Кобзарю — в центрі Флоренції, італійського міста-побратима Києва.
 
Тарас Шевченко — світовий рекордсмен за кількістю встановлених пам’ятників культурному діячу. Монумент Кобзарю можна знайти на всіх пяти континентах світу, а в Україні він є в кожному обласному центрі.
Гріє душу, що серед усіх світових культурних діячів, саме наш рідний Кобзар став найбільш популярним у скульптурному мистецтві. Це ще один привід для українських туристів, що подорожують Італією, завітати до гостинної Флоренції та зробити крутезне селфі з Тарасом.
 
Київ вдячний меру Флоренції Dario Nardella та українським філантропам за сприяння популяризації української культури в інших країнах.
 

 

Новини
бер
04
2021
ВР ПРОВАЛИЛА ДВА ЗАКОНОПРОЄКТИ ПРО ОБІГ ЦИВІЛЬНОЇ ВОГНЕПАЛЬНОЇ З...

Проєкти передбачали декілька ключових моментів:   встановлення права, умов та правил володіння зброєю та боєприпасами;   впровадження технічного паспорту, де вказані відомості про власника та…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...