ЦІКАВІ ОСОБЛИВОСТІ ШТАМУ «ДЕЛЬТА»
news-image
Учора, на нараді за участю президента, обговорювали можливість ввести додаткові обмеження в громадському транспорті для невакцинованих громадян. Паралельно розглядалася перспектива запровадити відвідування закладів харчування тільки при наявності сертифіката про вакцинацію або ПЛР-тесту.
 
Трохи шокуюче, але вже близько 95 % випадків COVID-19 в Україні наразі припадають саме на цей штам, тож напередодні можливого посилення карантинних обмежень корисно знати про особливості нового штаму «Дельта». Важливо саме те, що симптоматика інфікування «Дельтою» вкрай схожа на симптоми звичайного ГРВІ, тож і без тесту навіть складно уявити, що людина хворіє саме на ковід.
Серед специфічних симптомів:
 
- головний біль;
- нежить;
- лихоманка;
- біль у горлі.
 
Інфекціоністи заявляють, що інфікована людина протягом 7–8 днів відчуває себе більш-менш задовільно, а потім сатурація кисню різко падає із 92 % до 70 %.
 
Друзі, бережіть себе! Не нехтуйте правилами гігієни, носіть маски та із розумінням ставтеся до посилення карантину. Повірте, ніхто не кайфує від цих обмежень — ані влада, ані народ. Усе це лише заради безпеки і здоров’я.

 

Новини
жов
11
2021
6.5 МЛРД ЄВРО ВІД ЄС ТА «КОСМІЧНИЙ» МЕМОРАНДУМ

Друзі, а поки у владі відбуваються зашквари за зашкварами, додам трохи позитиву у вашу стрічку.   По-перше, Євросоюз анонсував для України інвестиційний пакет розміром 6.5 млрд євро, який буде…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...