ТОВ «ЛВ-Холдинг» відмовлено у поновленні договорів оренди землі на Микільській Слобідці!
news-image

Друзі! Сьогодні на сесії Київради було підтримано дуже важливе рішення щодо відмови ТОВ «ЛВ-Холдинг» у поновленні договорів оренди земельних ділянок на вул. Микільсько-Слобідській, 7–9!
Будівництво житлових об’єктів на цих ділянках строго заборонено, а недоброчесний забудовник планував використати дану ділянку саме для будівництва, зокрема для збільшення метрів житлової площі!
Свого часу, у 2018 році я зареєстрував рішення щодо розірвання договору оренди з «ЛВ-Холдинг». Але, коли стало зрозуміло, що якщо ми передчасно розірвемо цей договір і хитрий забудовник зможе через суд його відновити, я відкликав цей проект.
Тож стратегію було змінено. Ми дочекалися, коли за законом закінчиться строк дії договору і просто відмовили в його поновленні!
Щодо цього питання до мене неодноразово зверталася обурена громада Микільської-Слобідки, люди були почуті, і тепер я твердо впевнений, що ця болюча тема вже не буде турбувати місцевих жителів!
Висловлюю щиру подяку активним жителям Микільської Слобідки та колегам-депутатам, які підтримали це рішення!


 

Новини
гру
16
2019
19 грудня засвітять ялинки в усіх районах Києва! (+ програми свя...

Майже через декілька днів, 19 грудня, наша чарівна столиця стане ще гарнішою, завдяки яскравим новорічним ялинкам, які засяють абсолютно в усіх районах Києва!Також для дітлахів, підлітків та старшого…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...