ТОВ «ЛВ-Холдинг» відмовлено у поновленні договорів оренди землі на Микільській Слобідці!
news-image

Друзі! Сьогодні на сесії Київради було підтримано дуже важливе рішення щодо відмови ТОВ «ЛВ-Холдинг» у поновленні договорів оренди земельних ділянок на вул. Микільсько-Слобідській, 7–9!
Будівництво житлових об’єктів на цих ділянках строго заборонено, а недоброчесний забудовник планував використати дану ділянку саме для будівництва, зокрема для збільшення метрів житлової площі!
Свого часу, у 2018 році я зареєстрував рішення щодо розірвання договору оренди з «ЛВ-Холдинг». Але, коли стало зрозуміло, що якщо ми передчасно розірвемо цей договір і хитрий забудовник зможе через суд його відновити, я відкликав цей проект.
Тож стратегію було змінено. Ми дочекалися, коли за законом закінчиться строк дії договору і просто відмовили в його поновленні!
Щодо цього питання до мене неодноразово зверталася обурена громада Микільської-Слобідки, люди були почуті, і тепер я твердо впевнений, що ця болюча тема вже не буде турбувати місцевих жителів!
Висловлюю щиру подяку активним жителям Микільської Слобідки та колегам-депутатам, які підтримали це рішення!


 

Актуальне відео
Новини
гру
18
2019
Нормандський формат. Що далі робитиме Зеленський?

На минулому тижні відбулася найважливіша подія цього року – саміт Нормандської четвірки в Парижі та довгоочікувана зустріч тет-а-тет Зеленського з Путіним. Українці поклали великі надії щодо…

Читайте також
Всі новини
УКРАЇНУ ОЧІКУВАТИМЕ ТРАНШ ВІД МВФ У 700 МЛН $
Всі новини
ЦІКАВІ ОСОБЛИВОСТІ ШТАМУ «ДЕЛЬТА»
Всі новини
6.5 МЛРД ЄВРО ВІД ЄС ТА «КОСМІЧНИЙ» МЕМОРАНДУМ

Пошук новин...