ТОП ТЕЗ ЗЕЛЕНСЬКОГО НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЇ 20 ТРАВНЯ
news-image

⬤ Кінець епохи бідності в Україні стовідсотково не настав. Він не може настати, коли криза у світі. Коли ви отримали бідну країну, ви повинні робити кроки, повинні її змінювати, і це буде, ми боремося за це. У нас просто немає таких грошей, вони не падають із неба. 250 $ — це маленька зарплата, але не є бідністю.

⬤ Якщо депутати припинять голосувати за важливі законопроекти і почнуть лобіювати інтереси тієї чи іншої комерційної групи впливу на політику України — я буду розпускати Парламент.

⬤ Я даю собі ще кілька місяців, щоб все-таки дотиснути, і щоби ми знайшли цей дипломатичний вихід із ситуації згідно з Мінськими домовленостями. Я не хотів би застосовувати план «В» і план «С». Я розумію, що суспільство по-різному оцінює прямі переговори з Путіним. Але ми повинні це зробити.

⬤ «Просто перестати стріляти» — це складний процес. Я ніколи не закликав, щоби наша армія не відповідала. У нас дуже міцна армія! Але ми не провокуємо. Ми боремося за нашу країну. Якщо по нас стріляють — ми будемо відповідати, але першими стріляти ми не будемо.

⬤ У нас кадровий голод у країні. Я не можу знайти зараз гарного Міністра культури. Ми разом із Прем'єром шукаємо! Нам складно знайти Міністра освіти. Нам дуже складно знаходити Міністра енергетики, тому що яку б людину ми не взяли — наступного дня ЗМІ пишуть: це людина Ахметова, Пінчука чи Коломойського.

⬤ Будь-який кандидат, у якого 10, 15 або 16 % на початку будь-якої передвиборної кампанії — не має права йти в президенти. Просто не має права! Тому що це означає одне: суспільство його не підтримує. Я казав, що іду на один термін. Я бачу, що робота складна, ніхто «спасибі» не скаже. Але якщо буде велика підтримка народу України, я можу про це подумати...

⬤ Я всім відрізняюся від Порошенка. Як фізіологічно, і як Президент. Я — чесна, порядна людина, яка, дійсно, «хворіє» цією країною. Я може не так гарно спілкуюсь українською мовою, як президент Порошенко. Так і є. Але я поважаю цю країну, громадян України й українську мову. Поважаю кожного.


 

Новини
тра
19
2020
ПІСЛЯ КАРАНТИНУ ПРОЇЗД МОЖЕ ПОДОРОЖЧАТИ ВДВІЧІ

За даними приватних міських перевізників, проїзд у маршрутках може подорожчати вдвічі через нові протиепідеміологічні вимоги щодо зменшення кількості пасажирів у транспорті (не більше половини від…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...