ТИСЯЧА ЗВЕРНЕНЬ!
news-image

Маленький рекорд! Перша тисяча звернень на Е-Приймальні (https://petrovets.com.ua/e-pryimalnia). Понад 100 з них уже повністю опрацьовані, і проблеми, з якими зверталися до мене кияни — вирішені!

Період із середини зими до літа був вкрай продуктивним, навіть попри карантин. І підтвердженням цього є позитивна статистика на Е-Приймальні. Люди звертаються — а значить довіряють і сподіваються на допомогу. Утеплення та ремонти фасадів, покрівель, старі аварійні дитячі майданчики, стихійні сміттєзвалища, брак дезінфекції та прибирання в під’їздах — проблем не перелічити! Але кожному, хто звертався по допомогу, я щиро намагався допомогти! І це аж ніяк не піар. Я реально горжусь цим маленьким досягненням та радий, що моя онлайн-приймальня стала прикладом для інших депутатів, які також перейняли цю ідею.
Далі буде!


 

Новини
чер
16
2020
СПРАВЕДЛИВІСТЬ ПО ЧКАЛІВСЬКОМУ СКВЕРУ ВІДНОВИЛИ!

Як і повідомляв я раніше, конфлікт щодо скверу ім. Чкалова буде врегульовано! Нагадаю, що 10 червня відбулася виїзна нарада (протокол додаю), ми поспілкувалися з людьми, активістами та дійшли висновку, що треба…

Читайте також
Всі новини
ФУТБОЛЬНА ШКОЛА КЛУБУ «РЕАЛ» НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ
Всі новини
СТАТУС СОЮЗНИКА США ПОСТАВИВ БИ ПІД СУМНІВ КУРС УКРАЇНИ ДО НАТО
Всі новини
ВІДСТАВКА ШМИГАЛЯ НЕ ЗА ГОРАМИ

Пошук новин...