ТИСЯЧА ЗВЕРНЕНЬ!
news-image

Маленький рекорд! Перша тисяча звернень на Е-Приймальні (https://petrovets.com.ua/e-pryimalnia). Понад 100 з них уже повністю опрацьовані, і проблеми, з якими зверталися до мене кияни — вирішені!

Період із середини зими до літа був вкрай продуктивним, навіть попри карантин. І підтвердженням цього є позитивна статистика на Е-Приймальні. Люди звертаються — а значить довіряють і сподіваються на допомогу. Утеплення та ремонти фасадів, покрівель, старі аварійні дитячі майданчики, стихійні сміттєзвалища, брак дезінфекції та прибирання в під’їздах — проблем не перелічити! Але кожному, хто звертався по допомогу, я щиро намагався допомогти! І це аж ніяк не піар. Я реально горжусь цим маленьким досягненням та радий, що моя онлайн-приймальня стала прикладом для інших депутатів, які також перейняли цю ідею.
Далі буде!


 

Новини
чер
16
2020
СПРАВЕДЛИВІСТЬ ПО ЧКАЛІВСЬКОМУ СКВЕРУ ВІДНОВИЛИ!

Як і повідомляв я раніше, конфлікт щодо скверу ім. Чкалова буде врегульовано! Нагадаю, що 10 червня відбулася виїзна нарада (протокол додаю), ми поспілкувалися з людьми, активістами та дійшли висновку, що треба…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...