СТОЛИЧНИЙ ПЛЯЖ «ВЕСЕЛКА» СТАНЕ БІЛЬШ КОМФОРТНИМ!
news-image
Карантин карантином. Але ж не забувайте, він не навічно. І якщо ми зараз будемо чинно дотримуватися всіх обмежень (особливо на свята), то вже незабаром зможемо потроху повертатися до звичного ритму життя. А там уже й літо не за горами: спека, пляжний відпочинок, річкові прогулянки... Пам'ятаєте славнозвісний пляж «Веселка»? Це головна рекреаційна зона Микільської Слобідки та улюблене місце відпочинку багатьох жителів київського лівобережжя.
Тож у мене для вас добрі новини!
Згодом планується розширення території цього пляжу, а саме: встановлення питного фонтанчику та ногомийок, кабінок для переодягання, тіньових навісів, лав, урн тощо. Щодо розваг — то з’являться нові волейбольні майданчики. Усе буде зроблено для комфорту людей!
Єдине, що потрібно від вас — дочекатися відкриття оновленого пляжу, дотримуючись правил карантину! Інакше не всі зможуть насолодитися літнім відпочинком. Це сувора правда життя. Тож не втрачайте пильності, не піддавайтеся на спокусу масових святкувань і будете здорові!

 

Новини
кві
16
2020
РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ Б'ЮТЬСЯ СКЛОМ ВСЕРЕДИНУ (Ефір на "НАШому" від 16....

Свіжий приклад. 16 квітня, Маріуполь, відкриття супермаркету. І, попри карантинні обмеження, народ натовпом штурмує цей магазин, деякі навіть без жодних засобів захисту. На жаль, люди й досі у рожевих окулярах.…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...