ЩО ТАМ ПО ВАКЦИНАЦІЇ?
news-image
Сьогодні в Україні розпочався завершальний 5-ий етап вакцинації від Covid-19. В МОЗ затвердили, що вакцина Comirnaty від Pfizer-BioNTech буде доступною для всіх категорій населення, а не тільки для пріоритетних. Що по факту?
 
Вчора спілкувався з колегою, який хоче вакцинуватися Pfizer. Він алергик, з періодичними нападам задухи, але згідно з класифікацією МОЗ не потрапляє в пріоритетну групу.
 
Отже, він дзвонив на гарячу лінію МОЗ, запитував щодо 5-го етапу і вакцини Pfizer. Сказали, що можуть вакцинуватися тільки люди в групі ризику, зокрема 60+. На запитання, так чим же 4-ий етап відрізняється від 5-го — не змогли чітко відповісти, проте запропонували подзвонити в пункти масової вакцинації і дізнатися про наявність потрібної вакцини. Можливо, там йому запропонують Pfizer.
 
В результаті було продзвонено більшість пунктів масової вакцинації Дніпровського, Оболонського і Печерського районів — Pfizer або немає, або вакцинують лише пріоритетні групи населення.
 
Ця історія — приклад того, що, на жаль, система масової вакцинації й досі не працює адекватно. Більшість українців треба з-під палки змушувати вакцинуватися, а ті, хто хочуть - не можуть отримати бажану вакцину.
 
Можливо 6-ий етап поставить все на свої місця?

 

Новини
лип
19
2021
«ПУБЛІЧНО ЛАЮТЬСЯ, А «ЗА КУЛІСАМИ» ГОРІЛКУ П`ЮТЬ» — ПРИНЦИП СУЧА...

Парадокс, але Кремль може бути причетний до європейських санкцій проти Білорусі. Путін хоче стати сірим кардиналом не тільки в Росії, а й у сусідній Білорусі. Головне його завдання наразі — щоби…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...