ПРО ЛЕГЕНДАРНОГО КИЇВСЬКОГО БОБРА
news-image
А чи знаєте ви про місцеві легенди вашої вулиці або району?
У парку «Перемога», що на Дарниці, мешкає місцева знаменитість — легендарний бобер, про якого знає чи не кожний житель Дніпровського району. З початком весни цей «звір» починає проявляти активність, заготовляє деревину, гризе дерева й ночами навіть виповзає з укриття на контакт із людьми. Хтось по-справжньому зворушується цим кумедним звірком, а для когось він стає причиною занепокоєння станом місцевих дерев.
Нещодавно до мене в приймальню звернулися люди з проханням спіймати та переселити тварину подалі, адже вона знищує рослини біля берега озера. Один особливо винахідливий киянин навіть натякав, що в деяких країнах бобрів тушкують із томатами — мовляв, виходить дуже апетитна страва для гурманів.
Але ж друзі, пора вже зрозуміти, що бобри — це така ж частина екосистеми, як і дерева! Вони будують загородження, утримують плавуни, отже, зберігають рівень води у водоймах. Ближче до літа вони перестають шкодити. І хай цей бобер ще не отримав свого імені, але він уже став справжнім господарем парку!
Тож бережіть місцевих тварин, не знущайтеся, не ставте капкани та пастки, не полюйте! Це — ЗАБОРОНЕНО ЗАКОНОМ і вважається браконьєрством!
Усім добра!

 

Новини
кві
17
2020
РАНО РАДІТИ АБО ЧОМУ КАРАНТИН МОЖЕ БУТИ ДО СЕРЕДИНИ ЛІТА

"Рожеві окуляри б'ються склом всередину" Народна мудрість сучасних реалій   14 квітня під час брифінгу глава Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що питання послаблення карантину буде…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...