ПРО «ЧОРНІ ДІРИ» НА ДОРОГАХ
news-image

Про наші ями на дорогах можна складати анекдоти. Можливо, це діри в космос або потойбічні портали? Іноді глибина ям, дійсно, вражає. Пам'ятаєте нещодавно утворену, глибочезну діру в рост людини, на вул. Полярній, у Києві? (відео є в мережі). І це не дивно, адже 90 % теплотрас зношені, відбуваються витоки, які розмивають ґрунт, а отже, утворюються діри.
Щодо ремонту трас із великим транспортним потоком — то досить швидко розв'язують проблеми, щоби не підвищувати аварійність проїжджої частини. А ось із невеличкими прибудинковими дорогами — проблеми, як правило, затягуються надовго.
У травні до мене почали активно звертатися люди з проханням відремонтувати асфальт біля будинків. Через травневі дощі старий асфальт починає розмиватися та ями на дорогах заповнюються сміттям, брудом і водою.
Жителі будинку на вул. Курнатовського пишуть «У дворі нашого будинку за багато років утворилася величезна яма, яка після дощу перетворюється в озеро. Залишилося тільки запустити качечек і буде краса…».
І, напевно, з такою проблемою стикалося чимало киян.
Тож, якщо щось наболіло — пишіть до мене в Е-Приймальню (https://petrovets.com.ua/e-pryimalnia). Залиште звернення, опишіть проблему, за бажанням додайте фото (це тільки в плюс) — будемо вирішувати!


 

Новини
тра
21
2020
ВИШИВАНКА — СИМВОЛ УКРАЇНСЬКОЇ ДУШІ

З Днем вишиванки, друзі!У національному одязі кожної країни відображається самосвідомість нації та її естетичний ідеал. У цьому сенсі українська вишиванка — багатогранне явище. Це водночас і символ…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...