ПЛАТИМО ЗА ПОВІТРЯ?
news-image На фото — приклади того, якими можуть бути під’їзди) І це все Київ! Але, мабуть, золота середина все-таки краще)
Нещодавно до мене прийшло звернення від киянки, мешканки Північно-Броварського масиву (вул. Генерала Жмаченка). Небагатослівно, лаконічно, але від цього не з меншим обуренням. Проблема стає зрозумілою з перших слів:
«Таке відчуття, що платимо за повітря, а не за прибирання в будинку».
 
І якщо подивитися на кількість звернень за червень щодо неналежного прибирання — то набереться близько 50 скарг від розгніваних киян! У людей складається враження, що влітку ЖЕК взагалі вирішив не контролювати питання прибирання. Ну так а що — бруду, снігу, калюж немає, а пилюка, напевно, «розсмокчеться» сама собою.
Але ж жителі під’їздів страждають: сморід, недопалки, сміття, яке через спеку починає гнити та стає причиною розповсюдження комах та інфекцій. Так жити не можна!
Я завжди намагаюся оперативно відреагувати та допомогти людям. І в цьому випадку не зміг проігнорувати проблему киянки. Тож, якщо маєте подібні проблеми зі сміття в під’їздах — пишіть до Е-Приймальні:
Будемо працювати!
 
На фото — приклади того, якими можуть бути під’їзди)
І це все Київ! Але, мабуть, золота середина все-таки краще)

 

Новини
чер
12
2020
ЛАГІДНЕ КИЇВСЬКЕ ЛІТО

Панорами зеленого, ще незайманого Правобережжя — чудесні! Зараз ми лише подумки можемо насолоджуватися пляжним відпочинком, адже офіційно пляжний сезон у столиці ще не відкрився. Для когось заборона — не перешкода, й особливо нетерплячі вже зустрічають літо біля річок та озер. Але поки що безпечніше насолоджуватися цим процесом, розглядаючи атмосферні ретрофото.

Читайте також
Всі новини
УКРАЇНУ ОЧІКУВАТИМЕ ТРАНШ ВІД МВФ У 700 МЛН $
Всі новини
ЦІКАВІ ОСОБЛИВОСТІ ШТАМУ «ДЕЛЬТА»
Всі новини
6.5 МЛРД ЄВРО ВІД ЄС ТА «КОСМІЧНИЙ» МЕМОРАНДУМ

Пошук новин...