ПЛАТИМО ЗА ПОВІТРЯ?
news-image На фото — приклади того, якими можуть бути під’їзди) І це все Київ! Але, мабуть, золота середина все-таки краще)
Нещодавно до мене прийшло звернення від киянки, мешканки Північно-Броварського масиву (вул. Генерала Жмаченка). Небагатослівно, лаконічно, але від цього не з меншим обуренням. Проблема стає зрозумілою з перших слів:
«Таке відчуття, що платимо за повітря, а не за прибирання в будинку».
 
І якщо подивитися на кількість звернень за червень щодо неналежного прибирання — то набереться близько 50 скарг від розгніваних киян! У людей складається враження, що влітку ЖЕК взагалі вирішив не контролювати питання прибирання. Ну так а що — бруду, снігу, калюж немає, а пилюка, напевно, «розсмокчеться» сама собою.
Але ж жителі під’їздів страждають: сморід, недопалки, сміття, яке через спеку починає гнити та стає причиною розповсюдження комах та інфекцій. Так жити не можна!
Я завжди намагаюся оперативно відреагувати та допомогти людям. І в цьому випадку не зміг проігнорувати проблему киянки. Тож, якщо маєте подібні проблеми зі сміття в під’їздах — пишіть до Е-Приймальні:
Будемо працювати!
 
На фото — приклади того, якими можуть бути під’їзди)
І це все Київ! Але, мабуть, золота середина все-таки краще)

 

Новини
чер
12
2020
ЛАГІДНЕ КИЇВСЬКЕ ЛІТО

Панорами зеленого, ще незайманого Правобережжя — чудесні! Зараз ми лише подумки можемо насолоджуватися пляжним відпочинком, адже офіційно пляжний сезон у столиці ще не відкрився. Для когось заборона — не перешкода, й особливо нетерплячі вже зустрічають літо біля річок та озер. Але поки що безпечніше насолоджуватися цим процесом, розглядаючи атмосферні ретрофото.

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...