ПІДПИСАНО "ТАРИФНИЙ" МЕМОРАНДУМ
news-image
Сьогодні мер Кличко підписав із Кабміном важливий Меморандум, що регулює проблему підвищення тарифів на теплопостачання, яка останні декілька місяців реально кошмарила народ. Перший крок взаєморозуміння по тарифній темі між центральною і місцевою владою зроблено — ціни на тепло та гарячу воду для населення до кінця опалювального сезону не зростатимуть.
 
Дії політиків — мірило їхньої ефективності та корисності для суспільства. З початку нового року ми спостерігали за маніпуляціям центральної влади, яка за допомогою тарифних коливань встигла зірвати куш — залатати діру в держбюджеті, підвищити президентський рейтинг за рахунок піару на кшталт «президент наказав знизити тарифи!» і паралельно зробити взаємовигідний реверанс олігархам-власникам енергетичних структур, які «підгодовують» цю ж владу.
Той, хто хоче брати відповідальність і розв’язувати проблеми — той діє.
 
Сьогодні Віталій Кличко як Голова Асоціації міст України продемонстрував максимальну тактичність, підписавши Меморандум.
Висновки робіть самі.

 

Новини
січ
29
2021
ТАРИФИ І ДІРЯВИЙ БЮДЖЕТ: ЯК ВЛАДА МАНІПУЛЮЄ ТАРИФНОЮ ТЕМОЮ

Тема підвищення цін на газ і електроенергію – одна із головних на порядку денному. Але, як зазвичай заведено, чим важливіше питання – тим воно більш маніпулятивне для пересічних громадян. Центральна…

Читайте також
Всі новини
Путін присипляє нашу пильність
Головні новини
ВИКУП ЗЕМЕЛЬ ОЩАДБАНКУ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПАРКУ НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ — 89 ГОЛОСІВ «ЗА!»
Всі новини
У 2014-ОМУ НА СХОДІ ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ ТАК САМО

Пошук новин...