ПІДПИСАНО "ТАРИФНИЙ" МЕМОРАНДУМ
news-image
Сьогодні мер Кличко підписав із Кабміном важливий Меморандум, що регулює проблему підвищення тарифів на теплопостачання, яка останні декілька місяців реально кошмарила народ. Перший крок взаєморозуміння по тарифній темі між центральною і місцевою владою зроблено — ціни на тепло та гарячу воду для населення до кінця опалювального сезону не зростатимуть.
 
Дії політиків — мірило їхньої ефективності та корисності для суспільства. З початку нового року ми спостерігали за маніпуляціям центральної влади, яка за допомогою тарифних коливань встигла зірвати куш — залатати діру в держбюджеті, підвищити президентський рейтинг за рахунок піару на кшталт «президент наказав знизити тарифи!» і паралельно зробити взаємовигідний реверанс олігархам-власникам енергетичних структур, які «підгодовують» цю ж владу.
Той, хто хоче брати відповідальність і розв’язувати проблеми — той діє.
 
Сьогодні Віталій Кличко як Голова Асоціації міст України продемонстрував максимальну тактичність, підписавши Меморандум.
Висновки робіть самі.

 

Новини
січ
26
2021
СУЧАСНА ЯДЕРНА ЗБРОЯ - ЗАСІБ СТРИМУВАННЯ, А НЕ ЗНИЩЕННЯ (НАШ, 18...

Ядерна зброя вже давно перестала бути зброєю масового знищення, у сучасних реаліях вона стала зброєю стримування. І якби в України був ядерний потенціал, можливо й не було би нападу Росії. (Ефір на "НАШому" від 18.01.21)

Читайте також
Всі новини
МІГРАЦІЙНА КРИЗА НА КОРДОНІ З ПОЛЬЩЕЮ — ЦЕ ПОМСТА ЛУКАШЕНКА
Всі новини
В УКРАЇНІ РЕАЛЬНО ЗДІЙСНИТИ ЕКОНОМІЧНЕ ДИВО
Всі новини
ДОРОГІ ПОЛІТИЧНІ ІГРИ

Пошук новин...