ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
news-image

З початку депутатської каденції в приймальні Петровця було проведено понад 120 прийомів киян.

 

Зазвичай до депутата приходили люди поважного віку, але київська молодь також активно проявляла ініціативу. Стандартний прийом у депутатів як правило триває 2-3 години, однак нерідко бували випадки, коли прийом у Петровця продовжувався 5-6 годин через велику кількість охочих поділитися своїми проблемами.

Як правило, в місяць проходило 2 вечірніх прийоми:

- на вул. Флоренції, 12а, в громадській приймальні депутата;

- на вул. Челябінській, 9, в приміщенні керуючої компанії Дніпровського району.

Такий графік був розроблений спеціально для зручності місцевих жителів, щоби кожному було легко та комфортно ходити на прийоми поруч зі своїм домом у вільний від роботи час.

✅ Основна мета особистого прийому громадян – це спростити процес інформування свого депутата про нагальні проблеми як громади, так і кожного киянина окремо. Таким чином кожна людина може легко долучитися до благоустрою свого рідного житлового масиву та міста в цілому.

Перелік питань, з якими зверталися киянами різноманітний. Це і проблеми ЖКГ, ОСББ, ремонту, благоустрою територій, особистого побуту та здоров’я, зокрема лікування, надання юридичної і матеріальної допомоги.

✅ У відповідь на звернення громадян, Олегом Петровцем було видано 247 виплат матеріальної допомоги. Адже люди завжди йдуть тільки до того депутата, який допомагає!


 

Новини
лис
16
2020
З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ’ЯЗКУ!

Вітаю всіх причетних із Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!   За вами правда! Не бійтеся бути чесними і «незручними», адже в цьому сенс справжньої теле- та радіожурналістики. Влада…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...