ОБУРЕНІ КИЯНИ СКАРЖАТЬСЯ НА ВІДСУТНІСТЬ ДЕЗІНФЕКЦІЇ В ПІД'ЇЗДАХ!
news-image
Запускаю рубрику «Е-Приймальня», де буду з вами ділитися цікавими спостереженнями та проблемами, з якими мені доводиться стикатися під час роботи.
Для багатьох киян проблема відсутності або неналежної дезінфекції під'їздів та прибудинкової території під час карантину — стала вкрай злободенною. І це не лише проблема окремих спальних мікрорайонів, а й центру столиці.
З початком карантину до мене в Е-Приймальню (https://petrovets.com.ua/e-pryimalnia) почали звертатися обурені кияни, які скаржаться на відсутність обов'язкової дезінфекції в під'їздах під час епідемії. Люди зазначають, що за графіком дезінфекція нібито «проводиться», стоять дати, підписи, але за фактом ніхто з жителів будинку жодного разу цього не зафіксував або ж тільки декілька разів за весь період карантину. Хоча по всіх правилах дезінфекційні заходи повинні проводитися систематично, з обробкою всього першого поверху, у тому числі:
 
ручок вхідних дверей;
кнопок ліфтів і ліфтової кабіни;
сходових поручнів;
вологим підмітанням сходових площадок і маршів перших 3-х поверхів;
миттям сходових клітин на всіх поверхах (2 рази на місяць) тощо.
 
І ще важливий нюанс. Якщо ви оцінюєте дезінфекцію лише за запахом хлору в під'їзді — то ви можете помилятися, адже для обробки використовуються не тільки засоби, що містять хлор і мають специфічний запах.

 

Новини
кві
23
2020
ЧИ ВРЯТУЄ СААКАШВІЛІ ПОТОПАЮЧИЙ КОРАБЕЛЬ ЗЕ?

Старий кінь борозни не зіпсує 22 квітня з'явилася інформація щодо можливого призначення Міхеіла Саакашвілі віцепрем'єром уряду України з питань реформ. Ініціатива нібито надійшла від самого…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...