ОБУРЕНІ КИЯНИ СКАРЖАТЬСЯ НА ВІДСУТНІСТЬ ДЕЗІНФЕКЦІЇ В ПІД'ЇЗДАХ!
news-image
Запускаю рубрику «Е-Приймальня», де буду з вами ділитися цікавими спостереженнями та проблемами, з якими мені доводиться стикатися під час роботи.
Для багатьох киян проблема відсутності або неналежної дезінфекції під'їздів та прибудинкової території під час карантину — стала вкрай злободенною. І це не лише проблема окремих спальних мікрорайонів, а й центру столиці.
З початком карантину до мене в Е-Приймальню (https://petrovets.com.ua/e-pryimalnia) почали звертатися обурені кияни, які скаржаться на відсутність обов'язкової дезінфекції в під'їздах під час епідемії. Люди зазначають, що за графіком дезінфекція нібито «проводиться», стоять дати, підписи, але за фактом ніхто з жителів будинку жодного разу цього не зафіксував або ж тільки декілька разів за весь період карантину. Хоча по всіх правилах дезінфекційні заходи повинні проводитися систематично, з обробкою всього першого поверху, у тому числі:
 
ручок вхідних дверей;
кнопок ліфтів і ліфтової кабіни;
сходових поручнів;
вологим підмітанням сходових площадок і маршів перших 3-х поверхів;
миттям сходових клітин на всіх поверхах (2 рази на місяць) тощо.
 
І ще важливий нюанс. Якщо ви оцінюєте дезінфекцію лише за запахом хлору в під'їзді — то ви можете помилятися, адже для обробки використовуються не тільки засоби, що містять хлор і мають специфічний запах.

 

Новини
кві
23
2020
ЧИ ВРЯТУЄ СААКАШВІЛІ ПОТОПАЮЧИЙ КОРАБЕЛЬ ЗЕ?

Старий кінь борозни не зіпсує 22 квітня з'явилася інформація щодо можливого призначення Міхеіла Саакашвілі віцепрем'єром уряду України з питань реформ. Ініціатива нібито надійшла від самого…

Читайте також
Всі новини
ФУТБОЛЬНА ШКОЛА КЛУБУ «РЕАЛ» НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ
Всі новини
СТАТУС СОЮЗНИКА США ПОСТАВИВ БИ ПІД СУМНІВ КУРС УКРАЇНИ ДО НАТО
Всі новини
ВІДСТАВКА ШМИГАЛЯ НЕ ЗА ГОРАМИ

Пошук новин...