Незабаром Зона здоров’я на Микільській Слобідці буде повністю реконструйована
news-image Незабаром Зона здоров’я на Микільській Слобідці буде повністю реконструйована

2 лютого відбулося громадське обговорення проекту реконструкції Зони здоров’я, що на Микільській Слобідці, яке організував депутат Київради Олег Петровець спільно з КП «Плесо».Нагадаємо, фінансування цих робіт (біля 1 млн грн.) було закладене у програму соціально-економічного розвитку Києва ще у 2016 році.

На початку обговорення проектант Cullmann Workshop разом з представниками виконавця КП «Плесо» презентували проект реконструкції громаді.

Отже, основними постулатами концепції оновленої Зони здоров’я стануть:

  • доступність для маломобільних груп (пристосування до потреб людей з обмеженими можливостями);
  • екологічність (натуральні матеріали, багато зелені);
  • енергоефективність (новітні технології освітлення);
  • інклюзивність (зонування території з тим, аби кожен з відпочивальників (молоді мами з дітьми, спортсмени, інваліди тощо) зміг максимально задовольнити свої інтереси).

Пішохідні доріжки, лавочки, питний фонтанчик, велопарковка, навіс для проведення різноманітних заходів, душові кабінки, туалети, дитяча зона, зона відпочинку для людей з обмеженими можливостями – ось неповний перелік того, чим поповниться наше улюблене місце для відпочинку після реконструкції. Крім того, відтепер тут повинні з’явитися медсестра та рятувальники, що не маловажливо.

« Дуже приємно, що до обговорення проекту долучилося чимало людей, які дійсно не байдужі до майбутнього свого мікрорайону та міста в цілому», – говорить О. Петровець.

Найбільше громаду турбували питання охорони та утримання території, збереження максимальної кількості зелених насаджень, обмеження доступу автомобілів до пляжу, присутності в пішій доступності цивілізованих кафе тощо.

«Звичайно ж, повністю підтримав громаду і особисто я звернув увагу також на необхідність присутності на оновленій Зоні здоров’я червоної кнопки, аби оперативніше можна було викликати поліцію, а також наголосив на тому, що перед початком реконструкції необхідно вивісити на місці проведення робіт інформаційний стенд, аби люди були максимально проінформовані про те, які роботи ведуться. А вони, власне, розпочнуться вже найближчим часом. Отож, зараз наше основне завдання – контролювати якість роботи і з нетерпінням чекати того моменту, коли можна буде відпочити на сучасному зручному пляжі», – резюмував депутат.


 

Новини
січ
31
2017
Київ отримав символічні ключі від Євробачення

31 січня  президент міської ради Стокгольма Єва-Луїза Ерландссон вручила символічні ключі від “Євробачення” київському міському голові Віталію Кличку.Про це повідомив член оргкомітету пісенного…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...