Незабаром Зона здоров’я на Микільській Слобідці буде повністю реконструйована
news-image Незабаром Зона здоров’я на Микільській Слобідці буде повністю реконструйована

2 лютого відбулося громадське обговорення проекту реконструкції Зони здоров’я, що на Микільській Слобідці, яке організував депутат Київради Олег Петровець спільно з КП «Плесо».Нагадаємо, фінансування цих робіт (біля 1 млн грн.) було закладене у програму соціально-економічного розвитку Києва ще у 2016 році.

На початку обговорення проектант Cullmann Workshop разом з представниками виконавця КП «Плесо» презентували проект реконструкції громаді.

Отже, основними постулатами концепції оновленої Зони здоров’я стануть:

  • доступність для маломобільних груп (пристосування до потреб людей з обмеженими можливостями);
  • екологічність (натуральні матеріали, багато зелені);
  • енергоефективність (новітні технології освітлення);
  • інклюзивність (зонування території з тим, аби кожен з відпочивальників (молоді мами з дітьми, спортсмени, інваліди тощо) зміг максимально задовольнити свої інтереси).

Пішохідні доріжки, лавочки, питний фонтанчик, велопарковка, навіс для проведення різноманітних заходів, душові кабінки, туалети, дитяча зона, зона відпочинку для людей з обмеженими можливостями – ось неповний перелік того, чим поповниться наше улюблене місце для відпочинку після реконструкції. Крім того, відтепер тут повинні з’явитися медсестра та рятувальники, що не маловажливо.

« Дуже приємно, що до обговорення проекту долучилося чимало людей, які дійсно не байдужі до майбутнього свого мікрорайону та міста в цілому», – говорить О. Петровець.

Найбільше громаду турбували питання охорони та утримання території, збереження максимальної кількості зелених насаджень, обмеження доступу автомобілів до пляжу, присутності в пішій доступності цивілізованих кафе тощо.

«Звичайно ж, повністю підтримав громаду і особисто я звернув увагу також на необхідність присутності на оновленій Зоні здоров’я червоної кнопки, аби оперативніше можна було викликати поліцію, а також наголосив на тому, що перед початком реконструкції необхідно вивісити на місці проведення робіт інформаційний стенд, аби люди були максимально проінформовані про те, які роботи ведуться. А вони, власне, розпочнуться вже найближчим часом. Отож, зараз наше основне завдання – контролювати якість роботи і з нетерпінням чекати того моменту, коли можна буде відпочити на сучасному зручному пляжі», – резюмував депутат.


 

Новини
січ
31
2017
Київ отримав символічні ключі від Євробачення

31 січня  президент міської ради Стокгольма Єва-Луїза Ерландссон вручила символічні ключі від “Євробачення” київському міському голові Віталію Кличку.Про це повідомив член оргкомітету пісенного…

Читайте також
Всі новини
МІГРАЦІЙНА КРИЗА НА КОРДОНІ З ПОЛЬЩЕЮ — ЦЕ ПОМСТА ЛУКАШЕНКА
Всі новини
В УКРАЇНІ РЕАЛЬНО ЗДІЙСНИТИ ЕКОНОМІЧНЕ ДИВО
Всі новини
ДОРОГІ ПОЛІТИЧНІ ІГРИ

Пошук новин...