«МИ — КИЯНИ З ВИЩОЇ КАСТИ! ВСЕ ЗАЛІПИМО ПІНОПЛАСТОМ!»
news-image
Обшарпаними фасадами старих будинків уже нікого не здивуєш. Люди звикли, що ремонти доводиться «вибивати». І навіть елементарне фарбування фасаду ЖЕК відмовляється робити (нібито не його компетенція).
Але часом старі, напівзруйновані фасади утворюють аварійні ситуації — плитка починає обсипатися прям на голови перехожих, що вкрай небезпечно! Інша проблема — це утеплення. І тут остаточно зневірені люди починають самотужки розв’язувати проблему — наприклад, утеплюють фасади пінопластом.
Мабуть, багато киян чули про випадок, коли на вул. Почайнинській, в історичному центрі Києва, житель будинку вирішив обліпити фасад пінопластом напередодні холодів. Звичайно, подібну «творчість» кияни зустріли з обуренням. Показово, що самі будівельники, які займалися фасадом, сміялися з цього утеплення, мотивуючи тим, що «толку з цього не буде, якщо не утеплити весь будинок».
До мене в Е-Приймальню також звертаються кияни щодо подібних проблем. Ремонт, покраска, утеплення — люди постійно потребують допомоги. Тож, якщо маєте що сказати — пишіть звернення до Е-Приймальні (https://petrovets.com.ua/e-pryimalnia).
Будемо працювати!

 

Новини
тра
25
2020
ПРОЇЗД МОЖЕ ПОДОРОЖЧАТИ ВДВІЧІ. ЧИ ГОТОВІ ДО ЦЬОГО УКРАЇНЦІ?

20 травня на пресконференції президент Зеленський анонсував, що з 23 травня запрацює міський та приміський транспорт, що, власне, і відбулося. Для тих українців, хто не має власного авто, це була вкрай…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...