«МИ — КИЯНИ З ВИЩОЇ КАСТИ! ВСЕ ЗАЛІПИМО ПІНОПЛАСТОМ!»
news-image
Обшарпаними фасадами старих будинків уже нікого не здивуєш. Люди звикли, що ремонти доводиться «вибивати». І навіть елементарне фарбування фасаду ЖЕК відмовляється робити (нібито не його компетенція).
Але часом старі, напівзруйновані фасади утворюють аварійні ситуації — плитка починає обсипатися прям на голови перехожих, що вкрай небезпечно! Інша проблема — це утеплення. І тут остаточно зневірені люди починають самотужки розв’язувати проблему — наприклад, утеплюють фасади пінопластом.
Мабуть, багато киян чули про випадок, коли на вул. Почайнинській, в історичному центрі Києва, житель будинку вирішив обліпити фасад пінопластом напередодні холодів. Звичайно, подібну «творчість» кияни зустріли з обуренням. Показово, що самі будівельники, які займалися фасадом, сміялися з цього утеплення, мотивуючи тим, що «толку з цього не буде, якщо не утеплити весь будинок».
До мене в Е-Приймальню також звертаються кияни щодо подібних проблем. Ремонт, покраска, утеплення — люди постійно потребують допомоги. Тож, якщо маєте що сказати — пишіть звернення до Е-Приймальні (https://petrovets.com.ua/e-pryimalnia).
Будемо працювати!

 

Новини
тра
27
2020
ПРО СТРАТЕГІЮ ВЛАДИ ЩОДО РЕІНТЕГРАЦІЇ ДОНБАСУ

Уже зараз стає очевидним, що: ⬤ Переговорам із Путіним бути. І про це неодноразово говорив Зеленський, зокрема на пресконференції 20 травня. ⬤ Тільки шляхом взаємних компромісів можна досягти…

Читайте також
Всі новини
УКРАЇНУ ОЧІКУВАТИМЕ ТРАНШ ВІД МВФ У 700 МЛН $
Всі новини
ЦІКАВІ ОСОБЛИВОСТІ ШТАМУ «ДЕЛЬТА»
Всі новини
6.5 МЛРД ЄВРО ВІД ЄС ТА «КОСМІЧНИЙ» МЕМОРАНДУМ

Пошук новин...