МЕДИКІВ ПРИМУСОВО ПЕРЕВОДЯТЬ НА НЕПОВНУ СТАВКУ
news-image
Я все частіше спостерігаю, як мої знайомі, що перехворіли на COVID-19 минулого року, починають хворіти по другому колу. Вакциновані та невакциновані. Просто вакциновані одужують набагато швидше, без ускладнень і госпіталізації. Наразі ситуація критична. І єдині наші помічники в цій справі — це медики. Але, на жаль, уряд «кинув» і їх.
 
В Україні вже зафіксовані факти, коли медпрацівників намагаються примусово перевести на 0.5 і 0.75 ставки, щоби не платити в повному обсязі заробітну плату. Хоча, нагадаю, перед початком нового року зарплати медикам були підвищені: лікарям — щонайменше до 20 тис. грн і до 13,5 тис. грн фахівцям із базовою вищою та неповною вищою медичною освітою.
 
Ще минулого року, після презентації нового бюджету-2022, «УДАР Віталія Кличка» наголосив на тому, що згідно з Законом України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», держбюджет вимагає виділення не менше 5 % ВВП на галузь охорони здоров’я. Питання — де ці гроші?
 
Коронакриза стала справжнім випробуванням для нашої медичної системи. І якщо далі продовжувати ігнорувати потреби медиків у гідній заробітній платі — відбудеться відтік висококваліфікованих медичних кадрів. Ми вже зараз спостерігаємо подібну ситуацію, яка може тільки погіршитися.
Зараз багато хто переймається щодо повномасштабного наступу Росії та питанням власної безпеки. Проте ми забуваємо, що належний рівень фінансування медицини — це також питання національної безпеки країни!

 

Новини
лис
18
2021
МІГРАЦІЙНА КРИЗА НА КОРДОНІ З ПОЛЬЩЕЮ — ЦЕ ПОМСТА ЛУКАШЕНКА

Міграційна криза на кордоні Польщі та Білорусі — це явний прояв гібридної політики Росії. Путін — ляльковод, який смикає Лукашенка за мотузки. Наступ відбувається по всіх східних кордонах ЄС. Подібну…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...