КОМУНАЛЬНИКИ VS ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ
news-image

Літо в повному розпалі, і у багатьох батьків виникає питання щодо корисного дозвілля їхніх дітей. Ніхто не хоче, щоби в таку чудову погоду дитина сиділа вдома, втрачаючи час за безглуздими комп’ютерними іграми. Тож питання встановлення нових комфортних дитячих майданчиків або ж ремонту старих — завжди актуальне для батьків-киян.

Раніше я вже писав про жахливі дитячі ігрові комплекси й як люди змушені самотужки їх ремонтувати, що часом виглядає не дуже позитивно і доречно.
Але щоби комунальні служби самі ж понівечили дитячі гойдалки та пісочниці — з цим я стикаюся вперше. До мене в Е-Приймальню нещодавно прийшло звернення з цікавим заголовком «Довести до ладу новий дитячий майданчик, понівечений комунальними службами». Люди пишуть, що на проспекті Миру 19/18 зовсім нещодавно встановили новий дитячий майданчик. Але недобросовісні комунальники почали «виривати з корінням гойдалки, зрізати паркани та кронувати дерева, тим самим створюючи небезпечні умови для малюків».
Ситуація виглядає неоднозначно, але обов’язково потребує розв’язання. Тим більше, коли мова йдеться про потреби дітей. Тож я взяв це питання під свій власний контроль.

Якщо ви також стикалися з подібними випадками, у вас були конфлікти з комунальними службами або потребуєте допомоги у вирішенні будь-яких питань щодо благоустрою вашого будинку/двору — пишіть до моєї онлайн-приймальні — https://petrovets.com.ua/e-pryimalnia.
Будемо працювати!


 

Новини
лип
03
2020
КИЇВ В ОБ’ЄКТИВІ НАЙВІДОМІШОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ФОТОГРАФИНІ ІРИНИ ПАП

Не втомлююся повторювати, наскільки чудесна наша столиця! Київ — місто з унікальною історією, це — мекка для талановитих людей та незабутніх екскурсій затишними вуличками. І завжди радісно знаходити…

Читайте також
Всі новини
ФУТБОЛЬНА ШКОЛА КЛУБУ «РЕАЛ» НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ
Всі новини
СТАТУС СОЮЗНИКА США ПОСТАВИВ БИ ПІД СУМНІВ КУРС УКРАЇНИ ДО НАТО
Всі новини
ВІДСТАВКА ШМИГАЛЯ НЕ ЗА ГОРАМИ

Пошук новин...