КОМУНАЛЬНИКИ VS ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ
news-image

Літо в повному розпалі, і у багатьох батьків виникає питання щодо корисного дозвілля їхніх дітей. Ніхто не хоче, щоби в таку чудову погоду дитина сиділа вдома, втрачаючи час за безглуздими комп’ютерними іграми. Тож питання встановлення нових комфортних дитячих майданчиків або ж ремонту старих — завжди актуальне для батьків-киян.

Раніше я вже писав про жахливі дитячі ігрові комплекси й як люди змушені самотужки їх ремонтувати, що часом виглядає не дуже позитивно і доречно.
Але щоби комунальні служби самі ж понівечили дитячі гойдалки та пісочниці — з цим я стикаюся вперше. До мене в Е-Приймальню нещодавно прийшло звернення з цікавим заголовком «Довести до ладу новий дитячий майданчик, понівечений комунальними службами». Люди пишуть, що на проспекті Миру 19/18 зовсім нещодавно встановили новий дитячий майданчик. Але недобросовісні комунальники почали «виривати з корінням гойдалки, зрізати паркани та кронувати дерева, тим самим створюючи небезпечні умови для малюків».
Ситуація виглядає неоднозначно, але обов’язково потребує розв’язання. Тим більше, коли мова йдеться про потреби дітей. Тож я взяв це питання під свій власний контроль.

Якщо ви також стикалися з подібними випадками, у вас були конфлікти з комунальними службами або потребуєте допомоги у вирішенні будь-яких питань щодо благоустрою вашого будинку/двору — пишіть до моєї онлайн-приймальні — https://petrovets.com.ua/e-pryimalnia.
Будемо працювати!


 

Новини
лип
03
2020
КИЇВ В ОБ’ЄКТИВІ НАЙВІДОМІШОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ФОТОГРАФИНІ ІРИНИ ПАП

Не втомлююся повторювати, наскільки чудесна наша столиця! Київ — місто з унікальною історією, це — мекка для талановитих людей та незабутніх екскурсій затишними вуличками. І завжди радісно знаходити…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...