КНИГИ — НАЙКРАЩІ ЛІКИ ВІД ХАНДРИ!
news-image

Якщо вам нічим зайнятися на період карантину, пам'ятайте, книги — найкращі ліки від хандри! Навіть Кембриджський університет до кінця весни виклав у вільний доступ безліч цікавих книжок та підручників, аби залучати людей усього світу до змістовного дозвілля.
Зі свого боку рекомендую перелік сучасних книг, які допоможуть вам не тільки підняти настрій, а і здобути нові знання, що будуть корисні під час пандемії:

1. «Диванні експерти. Як необмежений доступ до інформації робить нас тупішими» — Томас Ніколс.
Книжка для тих, хто хоче мати здоровий скептицизм, критичне мислення та вміти протистояти інформаційному бруду, який зливають на нас так звані «диванні експерти».

2. «Фактологія. 10 хибних уявлень про світ, і чому все набагато краще, ніж ми думаємо» — Анна Рослі.
Ми схильні драматизувати життя навколо нас та часом зациклюємося на ірраціональних речах. Яка частка людей у світі живе в злиднях? Скільки сучасних дітей вакциновано? На всі ці питання відповість авторка книжки, яка, до речі, є доктором медицини й радником ВООЗ та ЮНІСЕФ.

3. «Чорний лебідь. Про (не)ймовірне в реальному житті» — Нассім Талеб.
Книга вийшла саме перед початком глобальної фінансової кризи та стала великим комерційним успіхом, а лондонська «The Times» назвала її однією з 12 найвпливовіших книг із часів Другої світової війни. Ця книга про теорію «чорного лебедя» — важкопрогнозовані та рідкісні події, котрі мають значні наслідки, та як людський мозок здатний знаходити оманливі пояснення цим подіям.

4. «ХЗ. Хто знає, яким буде майбутнє» — Тім О’Райлі.
Uber залишив служби таксі без роботи, а згодом навіть водіїв планує замінити самокерованими авто. Airbnb, не маючи жодного власного готелю, пропонує клієнтам більше житла, ніж найбільші компанії світу. Наш світ стрімко розвивається. Тож автор пропонує поглянути на світ інноваторів, проривних технологічних ідей, а також зрозуміти, до чого можуть призвести сучасні технології.

5. «Вонгозеро» — Яна Вагнер.
Роман-катастрофа про сучасність, охоплену епідемією. Не володіючи жодними надздібностями, люди змушені боротися за життя в хаосі карантину. І кожну хвилину робити вибір на користь людяності.

6. «Осінь Європи» — Дейв Хатчінсон.
Про недалеке майбутнє, у якому Європа, не витримавши економічну кризу й епідемію «сичуанського грипу», закриває кордони та розпадається на безліч маленьких квазідержав. Так починається справжній кошмар та боротьба людей проти один одного.

7. «Курячий бульйон. Усе буде добре (101 історія зі щасливим кінцем)» — Джек Кенфілд.
Основний секрет книги — думай позитивно й ти впораєшся! Це збірник реальних історій від реальних людей. Вони живі й не прикрашені. Одні змушують нас плакати, інші — сміятися. Але головне — усі історії змушують щиро захоплюватися людьми з неймовірною силою духу!

Сидіть вдома, читайте і будьте здорові!

#залишаюсьвдома


 

Новини
бер
18
2020
ВЕСНЯНА «ЗАЧИСТКА» УРЯДУ. ПРИЧИНИ

З початком весни завжди відбувається своєрідне «очищення» та оновлення природи після зимових холодів. У багатьох весна асоціюється з прийдешніми позитивними змінами, реалізацією нових планів на…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...