КЛИЧКО ПРОСИТЬ КАБМІН ДАТИ МОЖЛИВІСТЬ НА МІСЦЯХ ЕФЕКТИВНО БОРОТИСЯ З НОВОЮ ХВИЛЕЮ КОВІДУ
news-image
❗За останні півтора тижні кількість хворих на ковід у столиці збільшилася майже вдвічі. Статистика свідчить про початок уже третьої хвилі епідемії ковіду. Але центральна влада, на жаль, і досі не випрацювала дієвий механізм контролю за розповсюдженням хвороби.
 
Попри те, що низка країн світу вже зуміли провести успішну вакцинацію та фактично подолали пік захворюваності, в Україні з цим і досі проблеми — просвітницька робота щодо вакцинації провалена та половина українців не хочуть робити щеплення від коронавірусу.
 
За таких обставин, місцева влада знову залишається сам-на-сам із новою хвилею захворюваності. Тому мер Києва Віталій Кличко цілком обгрунтовано просить Кабмін невідкладно посилити обмеження в помаранчевій зоні, адже зараз це компетенція виключно Уряду. Також Кличко вимагає в Уряду повернути повноваження місцевій владі запроваджувати необхідні обмежувальні заходи, залежно від конкретної ситуації.
 
Це розв’яже руки місцевій владі в боротьбі з ковідом своїми силами. За принципом: «Не можете допомогти, то хоча б не заважайте».
Сподіваюся, що на таке рішення Кабміну стане сили.

 

Новини
бер
15
2021
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ХОЧЕ ДІДЖИТАЛІЗУВАТИ КРИМІНАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Сьогодні Володимир Зеленський подав на розгляд до Верховної Ради як невідкладний проєкт закону, який запроваджує електронну систему взаємодії між учасниками кримінального процесу.   Ідея цікава і, в…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...