КІНЕЦЬ ІМПІЧМЕНТУ: ТРАМПА ВИПРАВДАЛИ!
news-image

Ще на початку жовтня 2019-го, в інтернет-виданні Левый Берег - LB.UA, я писав про те, що шансів на імпічмент Трампа майже немає. Він, як крутий маніпулятор і політичний гравець, виключно за своєю ініціативою роздув весь цей скандал навкруги телефонної розмови з Зеленським. Тем ж саме я стверджував і в ефірі Телеканал "Прямий", у вересні.
Бінго! Прогноз збувся)

І що саме цікаве, Трамп досягнув своєї головної мети —
рейтинг Байдена стрімко впав (аж на 4-те місце), натомість рейтинг самого Трампа найвищий за весь час його президентства!

«Активна увага до персони Трампа в даному випадку може зіграти не тільки злий жарт, а і йому на руку. Байден-старший, звинувачуючи Трампа в зловживанні владою, першою чергою компрометує себе, викриваючи велике бажання «насолити» чинному президенту США з явно політичних мотивів. І Трампу це подобається! Але, попри всі вимоги демократів поставити під удар президента, ІМПІЧМЕНТ МАЛОЙМОВІРНИЙ. Явних, прямих доказів натиску та перевищення президентських повноважень поки що немає. Лише є скандал, піар, хайп. Те, чого і прагнув Дональд.»

детальніше за лінком:

https://lb.ua/blog/oleg_petrovets/438731_tramp_vs_bayden_ukraina_mizh_dvoma.html


 

Новини
лют
05
2020
ЕПІДЕМІЇ, ЗМІ ТА ДЕЗІНФОРМАЦІЯ: ВПЛИВ НА РІВЕНЬ ТРИВОЖНОСТІ У СУ...

Людина любить поговорити про свої хвороби, а тим часом це найбільш нецікаве в її житті     Градус напруги, що пов'язана з появою нового китайського коронавірусу 2019-nCoV, з кожним тижнем лише…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...