КИЇВРАДА УХВАЛИЛА ПРОГРАМУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СТОЛИЦІ
news-image КИЇВРАДА УХВАЛИЛА ПРОГРАМУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ СТОЛИЦІ

Київська міська рада розглянула та підтримала програму соціально-економічного розвитку 2016 року. Про це повідомив депутат Олег Петровець на своїй сторінці у Facebook.

“Виступив з підтримкою документу та подякував за довго очікуване передбачення коштів для освітлення нерегульованих пішохідних переходів в темну пору доби. Це питання безпеки наших людей, які страждають від наїздів автомобілів.

Нещодавно на пішохідному переході вулиці Є. Сверстюка біля проспекту Возєднання, внаслідок відсутності такого освітлення автомобіль збив бабусю з внуком( Коли питання стосується життя і здоров’я людей, всі інші проблеми відходять далеко на інший план. Ми повинні робити все можливе задля того, щоби таких випадків більше не було”, – написав він.

“За активної позиції в цьому питанні Олеся Маляревича, комісія дослухалася та передбачила 20 млн. грн. для вирішення цієї проблеми і зменшення небезпеки на пішохідних переходах Києва. Сподіваюся, що в найближчий час наші переходи якісно підсвітять”, – додав депутат.


 

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...