КИЇВ РОЗВИВАЄ СПОРТ: РЕКОНСТРУКЦІЯ ЛЕГЕНДАРНОГО СТАДІОНУ «АРСЕНАЛ»!
news-image
 
Спорт — немов всесвіт. У ньому теж запалюються і загасають зірки. І я впевнений, що на київському небосхилі ще багато незапалених зірок, які чекають свого зоряного часу. Але для цього треба займатися розвитком спортивної індустрії в місті, що і робить місцева влада!
Разом із мером і командою «УДАР» від Печерського району провели інспекцію легендарного стадіону «Арсенал», на якому з 2019 року розпочато всебічну реконструкцію. Стадіон 22 роки перебував у занедбаному стані. І вже більше 7-ми років місцева влада робить все, щоби забудовники не загарбали цю територію і не побудували тут величезний хмарочос. Але ми перемогли і дана територія залишиться стадіоном, а не перетвориться на бетонне гетто! Наразі триває активна фаза ремонтних робіт і незабаром кияни отримають сучасну і універсальну спортивну арену!
 
✅ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ:
 
✔️ Реконструкція футбольного поля і трибуни на 1110 місць;
 
✔️ Облаштування бігової доріжки і її сертифікація по 5-й категорії IAAF. Це дозволить проводити всеукраїнські змагання і тренуватися олімпійським спортсменам!; 
 
✔️ Масштабний благоустрій усієї паркової зони;
 
✔️ Облаштування освітлення;
 
✔️ Облаштування дитячого майданчика, сучасних воркаут-зон, тенісних кортів і новенької стежки здоров’я довжиною 1.5 км! 
 
❗Важливий нюанс:
Усі роботи виконуються виключно за кошти інвесторів, що дозволяє значно зекономити витрати з бюджету міста!
 
❗Київ розвиває спортивну інфраструктуру з урахуванням потреб усіх поколінь жителів — від малечі до людей похилого віку! Незабаром, уперше за декілька десятиліть, стадіон нарешті почне працювати на благо міста і приносити користь киянам!

Усі фото за посиланням:
https://www.facebook.com/oleg.petrovets/posts/3021868684581526

 

Новини
жов
09
2020
Олег Петровець: Чи можливе загострення на Донбасі після звільнен...

Звільнення Фокіна із ТКГ жодним чином не вплине на загострення ситуації на Сході. З приходом Зеленського на посаду президента, ТКГ втратила свій первісний сенс, який був під час правління Порошенка. У…

Читайте також
Всі новини
МІГРАЦІЙНА КРИЗА НА КОРДОНІ З ПОЛЬЩЕЮ — ЦЕ ПОМСТА ЛУКАШЕНКА
Всі новини
В УКРАЇНІ РЕАЛЬНО ЗДІЙСНИТИ ЕКОНОМІЧНЕ ДИВО
Всі новини
ДОРОГІ ПОЛІТИЧНІ ІГРИ

Пошук новин...