КИЇВ РОЗВИВАЄ СПОРТ: РЕКОНСТРУКЦІЯ ЛЕГЕНДАРНОГО СТАДІОНУ «АРСЕНАЛ»!
news-image
 
Спорт — немов всесвіт. У ньому теж запалюються і загасають зірки. І я впевнений, що на київському небосхилі ще багато незапалених зірок, які чекають свого зоряного часу. Але для цього треба займатися розвитком спортивної індустрії в місті, що і робить місцева влада!
Разом із мером і командою «УДАР» від Печерського району провели інспекцію легендарного стадіону «Арсенал», на якому з 2019 року розпочато всебічну реконструкцію. Стадіон 22 роки перебував у занедбаному стані. І вже більше 7-ми років місцева влада робить все, щоби забудовники не загарбали цю територію і не побудували тут величезний хмарочос. Але ми перемогли і дана територія залишиться стадіоном, а не перетвориться на бетонне гетто! Наразі триває активна фаза ремонтних робіт і незабаром кияни отримають сучасну і універсальну спортивну арену!
 
✅ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ:
 
✔️ Реконструкція футбольного поля і трибуни на 1110 місць;
 
✔️ Облаштування бігової доріжки і її сертифікація по 5-й категорії IAAF. Це дозволить проводити всеукраїнські змагання і тренуватися олімпійським спортсменам!; 
 
✔️ Масштабний благоустрій усієї паркової зони;
 
✔️ Облаштування освітлення;
 
✔️ Облаштування дитячого майданчика, сучасних воркаут-зон, тенісних кортів і новенької стежки здоров’я довжиною 1.5 км! 
 
❗Важливий нюанс:
Усі роботи виконуються виключно за кошти інвесторів, що дозволяє значно зекономити витрати з бюджету міста!
 
❗Київ розвиває спортивну інфраструктуру з урахуванням потреб усіх поколінь жителів — від малечі до людей похилого віку! Незабаром, уперше за декілька десятиліть, стадіон нарешті почне працювати на благо міста і приносити користь киянам!

Усі фото за посиланням:
https://www.facebook.com/oleg.petrovets/posts/3021868684581526

 

Новини
жов
09
2020
Олег Петровець: Чи можливе загострення на Донбасі після звільнен...

Звільнення Фокіна із ТКГ жодним чином не вплине на загострення ситуації на Сході. З приходом Зеленського на посаду президента, ТКГ втратила свій первісний сенс, який був під час правління Порошенка. У…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...