Я ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ НЕ БАЛОТУВАТИСЯ В КИЇВРАДУ!
news-image
Майже 7 років я працював пліч-о-пліч із громадою Києва як депутат. За цей період часу моя команда зробила багато роботи. Зараз ми готуємо унікальний звіт, який не готував напевно ще жоден політик.
За 2 каденції в Київраді я остаточно розібрався в суті та ефективності цієї роботи. Зараз розумію, що буду набагато ефективнішим в іншій політичній ролі. Тож незважаючи на пропозиції різних політсил, я прийняв рішення не балотуватися в Київраду від Дніпровського району. Натомість буду працювати в політиці далі, але вже в загальнокиївському та всеукраїнському масштабах.
Завершуючи виконання всіх передвиборчих обіцянок на окрузі, я впевнений, що моїх сил і досвіду вистачить, щоби діяти на серйознішому політичному рівні, на користь більшої кількості людей! Переконаний, що це буде плідна і цікава робота!
Хочу додати, що залишаюся в команді «УДАР» Віталія Кличка та продовжую роботу на рідному окрузі 48, що охоплює прекрасних людей Лівобережного масиву та Микільської слобідки! Поки депутатська каденція продовжується, буду активно працювати та розв’язувати проблеми округу, щоби довести всі справи до логічного позитивного результату!
Далі буде!

 

Новини
вер
17
2020
КОГО БИ ВИ ОБРАЛИ ПРЕЗИДЕНТОМ?

Згідно зі свіжими даними соціологічної групи «Рейтинг», чинний гарант Володимир Зеленський і досі лідирував би на президентських виборах, якби вони відбулися найближчим часом. Він випереджає свого…

Читайте також
Всі новини
«БАБИН ЯР. КОНТЕКСТ» СЕРГІЯ ЛОЗНИЦІ
Всі новини
ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО СТОЛИЦЮ – ІМПЕРСЬКІ ЗАМАШКИ ВЛАДИ
Головні новини
ВІДСТАВКА РАЗУМКОВА. ЗАКОН МУСИТЬ БУТИ ВАЖЛИВІШИМ ЗА ВНУТРІШНЬОПАРТІЙНІ ЧВАРИ

Пошук новин...