ІЗ ДНЕМ БОРОТЬБИ З ПНЕВМОНІЄЮ!
news-image
Для сучасних коронавірусних реалій Всесвітній день боротьби з пневмонією набирає нових сенсів і викликів. Я також не можу бути осторонь цієї теми, адже вже другий тиждень триває моя самоізоляція через Covid-19.
 
На жаль, вірус не щадить нікого, і в зоні ризику може опинитися навіть той, хто сумлінно захищається масками і дезінфекторами. Людський фактор не відміняв ніхто. Уже багато людей із мого близького оточення перехворіли або наразі перебувають на самоізоляції. Головне — вчасно помітити перші симптоми та попередити виникнення ускладнень, найпоширенішим із яких є саме пневмонія.
 
Тому в цей важливий день хочу ще раз вам нагадати про необхідність постійного захисту та дотримання соціальної дистанції. Лише колективна свідомість зможе зупинити цю чуму 21 століття!
Усім 36.6!
 
P. S. До речі, Київ, як й інші міста 47 країн світу, приєднається до всесвітньої акції «Pneumolight». Сьогодні, з 21:00 до 22:00, блакитними вогнями підсвітять Подільсько-Воскресенський мостовий перехід та Парковий пішохідний міст через Дніпро!

 

Новини
лис
11
2020
В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ ДЕРЖАВА ПОВОДИТЬ СЕБЕ, ЯК СТРАУС, ЩО ХОВАЄ ГО...

В умовах нинішньої пандемії COVID-19 влада поводить себе, як страус, що ховає голову в пісок. Це при тому, що в неї було вдосталь часу й коштів, щоби підготуватися. І навіть попри те, що пандемія бушує вже не перший місяць — й досі не було вжито радикальних заходів. (НАШ,11.11.20.)

Читайте також
Всі новини
ЩОДО ЗАГОСТРЕННЯ НА СХОДІ
Всі новини
ПЕТРОВЕЦЬ: У МОЗ БУВ РІК, ЩОБИ ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЧЕРГОВОЇ ХВИЛІ ПАНДЕМІЇ
Всі новини
УКРАЇНІ ОБІЦЯЮТЬ МАЙЖЕ МІЛЬЙОН ДОДАТКОВИХ ДОЗ ВАКЦИНИ PFIZER ПРОТИ COVID-19

Пошук новин...