ІНСТИТУТ НАЦПАМ'ЯТІ ПРОПОНУЄ СКАСУВАТИ ВИХІДНІ НА 1-2 ТРАВНЯ І 8 БЕРЕЗНЯ
news-image
Мотивують тим, що нібито це посприяє більшій євроінтеграції.
Будемо відвертими, якщо скасують ці свята, ближче до Європи ми не станемо) Євроінтеграція базується на більш важливих для життя людей моментах: боротьба з корупцією, судова реформа, запровадження пільг, сприяння розвитку малого та середнього бізнесу. Скасування свят лягає в лейтмотив декомунізації і це добре. Проте чи сподобається це людям?
Більшість українців не проти декомунізації, але однозначно проти скасування вихідного. В темі закладена маніпуляція, бо замість вихідних в ці дні, не пропонується запровадити вихідні дні на інші свята, що мають важливий символічний зміст для держави.
 
Наприклад, було б круто запровадити в Україні вихідний на День сім’ї чи День батька. Замість того влада провокує чергову хвилю спекуляцій в питанні “скасування вихідних”, що неодмінно збурить громадян.

 

Новини
вер
22
2021
ДЛЯ ЧОГО ОЛІГАРХАМ РОБИТИ ЗАМАХ НА ДРУГА ПРЕЗИДЕНТА?

Після замаху на Шефіра ОП висунув версію, що напад слід розглядати як залякування від олігархів. Проте мені дивно це чути, адже всім відомо, що пан Шефір — головний комунікатор від Зеленського з олігархами. Тому навряд чи олігархам заманулося б «прибирати» головний канал комунікації з Президентом.(Ефір на "НАШому" від 22.09.21)

Читайте також
Всі новини
УКРАЇНУ ОЧІКУВАТИМЕ ТРАНШ ВІД МВФ У 700 МЛН $
Всі новини
ЦІКАВІ ОСОБЛИВОСТІ ШТАМУ «ДЕЛЬТА»
Всі новини
6.5 МЛРД ЄВРО ВІД ЄС ТА «КОСМІЧНИЙ» МЕМОРАНДУМ

Пошук новин...