Горіла вата, палала
Ох і знатно ж бомбило «за поребриком» через нашу нову футбольну форму та гасло «Слава Україні!», яке в МЗС Росії порівняли з нацистським привітанням «Heil Hitler».
 
Не буду стригти всіх росіян під одну гребінку, адже є адекватні, які по добросусідські підтримували нашу збірну, незважаючи на політичні колізії. А ось прокремлівські пропагандистські ЗМІ видавали зашквар за зашкваром.
 
У нас є територія, державність, національні символи, свої збройні сили та напрям руху державної політики, але все це вкрай не подобається Путіну. Тому Кремль і продукує такі ось фейки, щоби відволікати свого виборця від того невеселого життя, у якому він перебуває.
 
Попри істерію росіян, наші хлопці обстояли і символи, і гасла на формі! Незважаючи на поразку нідерландцям, билися до останнього. І, напевно, не мені одному здалося, що в нових «обладунках» наша збірна заграла як ніколи раніше)

 

Новини
чер
10
2021
Байден хоче втерти носа Європі на зустрічі з Путіним (Прямий, 09...

Йдучи на зустріч із Путіним, Байден хоче втерти носа Франції та Німеччині, які не змогли допомогти нам розв’язати проблему війни на Сході. Зняття санкцій із «Північного потоку-2» — це якраз…

Читайте також
Всі новини
ФУТБОЛЬНА ШКОЛА КЛУБУ «РЕАЛ» НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ
Всі новини
СТАТУС СОЮЗНИКА США ПОСТАВИВ БИ ПІД СУМНІВ КУРС УКРАЇНИ ДО НАТО
Всі новини
ВІДСТАВКА ШМИГАЛЯ НЕ ЗА ГОРАМИ

Пошук новин...