ГЕТЬ НЕЗАКОННІ МАФИ!
news-image

Ні для кого не секрет, що боротьба з незаконними МАФами в Києві вже давно набула грандіозних масштабів. І це, напевно, одна зі злободенніших проблем жителів столиці. Свого часу, ще до створення Е-Приймальні, у рамках своєї депутатської діяльності, я активно почав займатися питанням незаконних МАФів. Сотні звернень від обурених киян, велика кількість МАФів, які вдалося ліквідувати, але, як бачимо, це нескінченний процес. Там, де вдається прибрати незаконний кіоск, з’являється ще декілька таких. І що найприкріше, власникам цих споруд, дійсно, чхати на думку мешканців, що проживають поруч і які щоденно зазнають незручностей через незаконну торгівлю (сміття, захаращеність, «генделики»). На жаль, бізнес — важливіше за людяність.

Але й зараз я не припиняю боротьбу з незаконними тимчасовими спорудами. Люди постійно звертаються до мене з проханнями посприяти демонтажу МАФів. І, звісно, я намагаюся допомогти.

Тож не припиняйте писати до моєї Е-Приймальні (https://petrovets.com.ua/e-pryimalnia)! Разом ми зможемо очистити вулиці від незаконних кіосків та зробити малий бізнес клієнтоорієнтованим, а не набридливим і незручним для місцевих мешканців!


 

Новини
чер
26
2020
ВЕЧІРНЯ РУСАНІВКА

Що може бути красивіше за вечірню Русанівку?Коли вечоріє і спекотне літнє сонце сідає за небокрай, Русанівка починає грати новими фарбами: вогні нічного міста, романтична набережна, величні водограї на…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...