ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ — ПЛАКАТИ ЧИ СМІЯТИСЯ?
news-image На фото: дитячі майданчики — пострадянська спадщина.
Карантин скоро закінчиться, попереду літо, і в багатьох батьків виникає питання — а що там із нашими дитячими майданчиками? Після двомісячного сидіння вдома на карантині дітлахам захочеться компенсувати недолік спілкування та ігор на свіжому повітрі. Добре облаштовані дитячі майданчики — ідеальний варіант для цього. І добре, якщо ви живете в сучасному ЖК, де здебільшого доглядають та постійно оновлюють обладнання для дитмайданчиків. А якщо це старенький будинок, з подвір'ям, у якому ще за часів СРСР робився ремонт?
 
До мене постійно звертаються небайдужі кияни з проханням оновити спортивні елементи та гойдалки на майданчиках. А деякі подвір'я взагалі не бачили жодних ігрових комплексів, мешканцям будинків доводиться самотужки встановлювати пісочниці, лавки та робити hand made декор. І, на жаль, не завжди це виглядає весело, функціонально та доречно.
 
Тож, друзі, якщо у вас є якісь питання щодо ремонту або встановлення дитячих майданчиків — звертайтеся до мене в Е-Приймальню (https://petrovets.com.ua/e-pryimalnia).
Залиште звернення, додайте фото проблеми — будемо працювати!
 
Всі фото за посиланням:

 

Новини
тра
15
2020
З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СІМ'Ї!

Сім’я — це джерело любові та поваги, виховання та підтримки один одного в скрутний час. Як основа суспільства, вона є головною берегинею людських цінностей і культурних традицій.Тож у цей світлий та радісний день бажаю вашим рідним сімейного щастя, добробуту, взаєморозуміння. Нехай у вашій родині завжди панує любов! Бережіть найдорожчих!

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...