ДІРЯВИЙ ДАХ: ЗАЛИВАЄ, ЯК З ВІДРА
news-image
Останній тиждень літа. Спека потроху проходить, а це означає, що попереду нас чекатиме класичний для осені сезон дощей. На жаль, для багатьох киян дощ асоціюється з появою сезонних проблем — протіканням даху будинку, а отже, сирістю, пліснявою та брудом у під’їздах.
 
Так до моєї Е-Приймальні звернулися жителі одного будинку на вул. Курнатовського. Передчуваючи, що восени, під час дощів, проблема з відсутністю ремонту будинку лише загостриться, вони вирішили підняти це питання саме зараз.
Обурені мешканці бідкаються, що після кожного дощу вода з даху повністю заливає всі поверхи — з 5-го по 1-ий. А це загрожує руйнуванням стін і перекриття. Що вже говорити про зовнішній вигляд під’їзду — там ситуація взагалі критична: фарба й побілка порозмивалися дуже давно.
 
Ігнорувати проблему не можу. Тож питання вже взято під контроль! Маєте що сказати щодо проблем вашого будинку — пишіть сюди:

 

Новини
сер
18
2020
ПІКЕТ МЕРА УМАНІ ПІД ОП — ПОЛІТТЕХНОЛОГІЧНИЙ КРОК

Протест мера Умані Олександра Цебрія під Офісом Президента може бути своєрідною PR-технологію, щоби дискредитувати владу напередодні виборів. Цебрій чудово розуміє, що президент через його дружні…

Читайте також
Всі новини
Путін присипляє нашу пильність
Головні новини
ВИКУП ЗЕМЕЛЬ ОЩАДБАНКУ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ПАРКУ НА МИКІЛЬСЬКІЙ СЛОБІДЦІ — 89 ГОЛОСІВ «ЗА!»
Всі новини
У 2014-ОМУ НА СХОДІ ВСЕ ПОЧИНАЛОСЯ ТАК САМО

Пошук новин...