ДІРЯВИЙ ДАХ: ЗАЛИВАЄ, ЯК З ВІДРА
news-image
Останній тиждень літа. Спека потроху проходить, а це означає, що попереду нас чекатиме класичний для осені сезон дощей. На жаль, для багатьох киян дощ асоціюється з появою сезонних проблем — протіканням даху будинку, а отже, сирістю, пліснявою та брудом у під’їздах.
 
Так до моєї Е-Приймальні звернулися жителі одного будинку на вул. Курнатовського. Передчуваючи, що восени, під час дощів, проблема з відсутністю ремонту будинку лише загостриться, вони вирішили підняти це питання саме зараз.
Обурені мешканці бідкаються, що після кожного дощу вода з даху повністю заливає всі поверхи — з 5-го по 1-ий. А це загрожує руйнуванням стін і перекриття. Що вже говорити про зовнішній вигляд під’їзду — там ситуація взагалі критична: фарба й побілка порозмивалися дуже давно.
 
Ігнорувати проблему не можу. Тож питання вже взято під контроль! Маєте що сказати щодо проблем вашого будинку — пишіть сюди:

 

Новини
сер
18
2020
ПІКЕТ МЕРА УМАНІ ПІД ОП — ПОЛІТТЕХНОЛОГІЧНИЙ КРОК

Протест мера Умані Олександра Цебрія під Офісом Президента може бути своєрідною PR-технологію, щоби дискредитувати владу напередодні виборів. Цебрій чудово розуміє, що президент через його дружні…

Читайте також
Всі новини
З ВСЕНАРОДНИМ ДНЕМ БАТЬКА!
Робота депутата
РОБОТА ТРИВАЄ!
Робота депутата
Я ПРИЙНЯВ РІШЕННЯ НЕ БАЛОТУВАТИСЯ В КИЇВРАДУ!

Пошук новин...