ДІРЯВІ ДАХИ: БРУД, КАЛЮЖІ І ПЛІСНЯВА
news-image

Ось скажіть, коли востаннє робився ремонт даху вашого багатоквартирного будинку? Або хоча б часткова реконструкція покрівлі та латання дір?

Під час травневих дощів до мене почали активно звертатися кияни щодо розв'язання вищевказаних проблем. Деякі роками чекають на ремонт, водночас їхнім під'їздам та квартирам завдаються пошкодження внаслідок постійних протікань. Останній поверх страждає найбільше: бруд, калюжі, неприємний запах, сирість, а отже й — небезпечна для здоров’я пліснява. І найнесправедливіше те, що в таких домах, здебільшого живуть старенькі пенсіонери, які не в змозі самотужки впоратися з цією проблемою.

Наприклад, наприкінці квітня, за моєї ініціативи, було відремонтовано дах будинку на вул. Нестайка 1/18, що в Дніпровському районі Києва. Тож, якщо ваш будинок також потребує ремонту або реконструкції даху/покрівлі — звертайтеся до мене в Е-Приймальню (https://petrovets.com.ua/e-pryimalnia).
Що буде в моїх силах — допоможу вирішити!


 

Новини
тра
09
2020
ЕМОЦІЇ ПЕРЕМОГИ: ЯК СВІТ ВІДРЕАГУВАВ НА ЗАВЕРШЕННЯ ВІЙНИ

Сьогодні особливий день для України. День, який являє собою апофеоз відваги, хоробрості та вірності рідній Батьківщині. Але радість від перемоги окроплена кров'ю та сльозами мільйонів людей — жертв війни…

Читайте також
Всі новини
НАТО: ЩОБИ НАС ЗАПРОШУВАЛИ, А НЕ МИ НАПРОШУВАЛИСЯ
Всі новини
Байден хоче втерти носа Європі на зустрічі з Путіним (Прямий, 09.06.21)
Головні новини
Суд ЄС вперше зняв санкції з Віктора Януковича та його сина

Пошук новин...