ЧИ ВСТИГНЕ ВЛАДА РЕАЛІЗУВАТИ УМОВИ ЄС ДЛЯ НАДАННЯ КРЕДИТУ
news-image
Якщо врахувати, що з приходом нової влади ВР почала працювати в турборежимі, то навряд чи можна очікувати глибинних і якісних змін з ключових питань.
Наприклад, проведення податкової та митної реформи цього року очікувати точно не варто. Це вимагає величезних фінансових витрат, а також радикальних змін в концепції митної системи - її диджиталізації та автоматизації. До того ж в рік пандемії коронавірусу недоцільно створювати додаткове навантаження на бізнес і платників податків.
Якщо ж говорити про незалежність судової системи та антикорупційних органів - то тут позитивні зміни можливі, проте поверхневі.
Роблю ставку на те, що восени прем'єр-міністром призначать Саакашвілі. А разом з цим призначенням почнеться перший етап роботи з новою концепцією судової реформи, яку нещодавно презентував Міхо. Це як раз одна з тих умов, яку може реалізувати влада до кінця поточного року.
 
 

 

Новини
сер
25
2020
БАЦЬКА НА КОЛІНАХ: ПЕРЕД НАРОДОМ ЧИ ПЕРЕД ПУТІНИМ?

Упродовж серпня не вщухають протести в Білорусі, що розгорілися на тлі сфальсифікованих президентських виборів. Чи замислювалися ви, кому насправді можуть бути вигідні ці протести і результати, до яких…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...