ЧИ ВІДЧУВАЄТЕ ВИ СЕБЕ В БЕЗПЕЦІ?
news-image
Останні декілька місяців в Україні були по-справжньому бурхливими: протести опозиції, теракти, напади на журналістів, підпали будинків і автівок, розстріл автобусу. Українці не відчувають себе в безпеці, а це, своєю чергою, впливає на рейтинг довіри до правоохоронної системи.
Чи були теракти, напади на людей і розстріл автобусу — політтехнологічною провокацією певних політсил або це звичайні прояви неефективності наших правоохоронців? Цілком можливі обидва варіанти.
Так чи інакше, станом на липень 2020 року, рейтинг міністра внутрішніх справ Арсена Авакова значно похитнувся. Серед усіх силовиків саме його діяльність українці оцінюють найгірше.
Якщо протягом осені, ситуація з безпекою в країні не покращиться, а провокатори і злочинці й далі відчуватимуть безкарність — то Україну чекатиме черговий «перезапуск Кабміну» з можливою відставкою очільника МВС.

 

Новини
вер
01
2020
ЧОМУ В НАС ВІДБУВАЮТЬСЯ НАПАДИ І ПОБИТТЯ В ДУСІ 90-Х? (НАШ, 28.0...

Чому в Україні й досі відбуваються всі ці події з масовими побиттями людей і розстрілами автобусів? Уся справа в безкарності. Люди, які причетні до тих чи інших злочинів, знають, що їхня «політична тусовка» допоможе їм вийти сухими з передряг. І це, на жаль, прогалини в нашій правоохоронній системі.

Читайте також
Всі новини
МІГРАЦІЙНА КРИЗА НА КОРДОНІ З ПОЛЬЩЕЮ — ЦЕ ПОМСТА ЛУКАШЕНКА
Всі новини
В УКРАЇНІ РЕАЛЬНО ЗДІЙСНИТИ ЕКОНОМІЧНЕ ДИВО
Всі новини
ДОРОГІ ПОЛІТИЧНІ ІГРИ

Пошук новин...