АФГАНІСТАН VS УКРАЇНА
news-image
Афганістан в агонії. Як тільки-но США почали виводити з цієї території свої війська, таліби блискавично взяли під контроль країну. Це ще один доказ того, наскiльки військові сили США можуть бути стримуючим фактором проти ворожої агресії.
 
Це яскравий аргумент для тих, хто піднімав кіпіш, почувши про можливе розгортання військ США на сході України. Просто порівняйте сьогоденний Афганістан з Україною. Як тільки-но сили союзників залишать нашу територію — почнеться справжнє пекло. На жаль, ми ще не настільки сильні і самостійні, щоби вести війну з Росією без сторонньої військової допомоги.
 
І в даному випадку безглуздо повністю звинувачувати США в нападі талібів. Нескінченно стримувати їх та розточувати військову силу на неприорітетних супротивників — це не в дусі прагматичних Штатів. США дали керівництву Афганістану «вудку», а «ловити рибу» вони мусили самі.

 

Новини
сер
13
2021
ДОСИТЬ ЗАГЛЯДАТИ РОСІЇ ДО РОТА ТА ПЕРЕЙМАТИСЯ ПОЗИЦІЄЮ ЩОДО ППО ...

Палка дискусія відбулася в студії НАШ з приводу гіпотетичного розгортання військ США на сході України. Оманливо вважати, що американські військові бази можуть погіршити наш сьогоденний стан та…

Читайте також
Головні новини
XXV З'ЇЗД ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»
Всі новини
ТИСК НА МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ — ЦЕ ПЛЮВОК В ОБЛИЧЧЯ КИЯНАМ
Всі новини
ДЕРЖРЕГУЛЮВАННЯ ЦІН — ЦЕ ХВОРОБА ЕКОНОМІЧНО НЕВІЛЬНИХ КРАЇН

Пошук новин...