Повернутися
Знищений машинами газон
18.02.2020
Статус: В роботі
Категорія: Інше
Адреса проблеми: вулиця Березняківська, 10, Київ

За межами прибудинкової території житлового будинку 10 по вулиці Березняківська власниками автомашин повністю знищено газон. Прошу вжити заходів в межах закону щодо унеможливлення заїзду автотранспорту

Реакція
28.02.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Пришла відповідь что буде встановлено стовпчики до кінця ІІ кварталу 2020 року.SCAN0003_4

Реакція
18.02.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Нправили звернення щодо встановлення стовпчиків 

SCAN0024SCAN0025

Коментарі

Пошук новин...