Повернутися
Замінити лавочку.
28.04.2020
Статус: Вирішено
Категорія: Благоустрій
Адреса проблеми: вулиця Всеволода Нестайка, Київ

Просимо біля будинку 3-а по вул. Нестайка замінити стару лавку на нову та сучасну.

Реакція
02.05.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

у  2017 році за Вашою адресою були встановлені нові лавки.

Вони наразі в придатному стані 

0072

Реакція
28.04.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...