Повернутися
Вкрали люк!
01.12.2019
Статус: Вирішено
Категорія: Комунальне господарство
Адреса проблеми: вул. Андрія Малишка, 13

Навпроти будинку 13 по Малишка поcеред дороги дірка, через то що хтось вкрав каналізаційний люк. Тепер люди закидують її палками шинами та дошками, що може понести значну небезпеку. Особливо в темну пору доби

Реакція
02.12.2019
Олег Петровець

Вирішено

Коментарі

Пошук новин...