Повернутися
Відсутність відливів на даху багатоквартирного будинку
05.10.2020
Статус: В роботі
Категорія: Комунальне господарство
Адреса проблеми: бульвар Перова, 2/1, Київ

Доброго дня, мешканці багатоквартирного будинку за адресою бульвар Перова 2/1, просять Вас звернутись до начальника КП Дніпровського району щодо встановлення відливів на даху нашого будинку. Будинку більше 50 років , відливи відсутні. Під час дощу вода заливає будинок. Багато квартир потерпає від грибка та плісняви через постійну сирість. Просимо допомогти.

Реакція
20.10.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Направили депутатське звернення щодо Вашого питання

1939-1

1939-2

Реакція
05.10.2020
Альона ( Адміністратор сервісу Е-Приймальня)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...