Повернутися
Улаштування лавок для сидіння
18.02.2020
Статус: В роботі
Категорія: Інше
Адреса проблеми: вулиця Івана Миколайчука, 9, Київ

В сквері поруч житлового будинку 9 по вулиці Миколайчука поламані або відсутні лавки. Встановити нормальні

Реакція
05.03.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Надійшла відповідь по Вашому питанню

SCAN0009_2

Реакція
21.02.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Направили депутатське зверення по Вашому питанню

SCAN0031_1SCAN0032_1

Коментарі
27.02.2020
Машков Андрій Валентинович
Дякую Вам за вашу працю!

Пошук новин...