Повернутися
Треба відновити доріжку
22.05.2020
Статус: В роботі
Категорія: Благоустрій
Адреса проблеми: вулиця Каунаська, 12/1, Київ

До кого звертатися з питанням ремонту асфальту біля будинку?

Реакція
22.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Реакція
22.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

1276

Коментарі

Пошук новин...