Повернутися
Тепло
22.05.2020
Статус: В роботі
Категорія: Комунальне господарство
Адреса проблеми: Дніпровська набережна, 11А, Київ

Взимку в квартирах нашого будинку холодні батареї. Спеціалісти говорять, що проблема в тепловому пункті і його потрібно ремонтувати

Реакція
22.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Реакція
22.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

1330

Коментарі

Пошук новин...