Повернутися
Свалка из мусора
21.04.2020
Статус: Вирішено
Категорія: Благоустрій
Адреса проблеми: улица Челябинская, Київ

Председатель дома по улице Челябинская 1, отказывается вывозить мусор, который сваливают жители этого дома. Свалка находится возле детской площадки. Просьба повлиять на ситуацию.

Реакція
28.04.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Сміття вже вивезено

0050

Реакція
20.04.2020
Альона ( Адміністратор сервісу)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Коментарі

Пошук новин...