Повернутися
Ремонт
22.05.2020
Статус: В роботі
Категорія: Комунальне господарство
Адреса проблеми: проспект Юрія Гагаріна, 5/2, Київ

Місця загального користування будинку в жалюгідному стані, недостоному столиці. Допоможіть виправити ситуацію.

Реакція
23.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Реакція
23.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

1338

Коментарі

Пошук новин...