Повернутися
Ремонт труб будинку
22.05.2020
Статус: В роботі
Категорія: Комунальне господарство
Адреса проблеми: Дніпровська набережна, 5Б, Київ

Відремонтуйте будь ласка труби в будинку, які ввесь час прориває.

Реакція
23.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

Ваше звернення взято в роботу.

Ми вже готуємо відповідне звернення від депутата щодо вирішення даного питання. Найближчим часом воно буде відправлено, після чого опубліковано на сайті і Ви з ним зможете ознайомитися!

Реакція
23.05.2020
Іван (адміністратор сервісу)

1314

Коментарі

Пошук новин...